LoL oyuna bağlanmıyor

cagatay8548148

Hectopat
Daha fazla  
Şampiyon seçim ekranındayken bir anda bağlantı zaman aşımı falan dedi ve oyundan attı. Sonrasında girmeye çalıştığımda resimdeki gibi kalıyor, giriş yapamıyorum. Konuyla alakalı bilgisi olan var mıdır?

Dosya Ekleri

• neden.png
    neden.png
    27,5 KB · Görüntüleme: 33
Şu sevdiğiminin(!) oyununu yapan firma 2009 yılında hiç bu işleri biri ile yola çıksa, o bile 13 yılda bir şeyleri farkedip şu sorunları çözmek için uğraşırdı. Normal hocam normal, çık gir yapın düzelir. :D

Şu sevdiğiminin(!) oyununu yapan firma 2009 yılında hiç bu işleri biri ile yola çıksa, o bile 13 yılda bir şeyleri farkedip şu sorunları çözmek için uğraşırdı. Normal hocam normal, çık gir yapın düzelir. :D
Görev yöneticisindeki tüm Riot hizmetlerini kapatıp tekrar giriş yapmayı deneyin.
malesef olmuyor. başka hesaba giriş yapıyor ama kendi hesabıma giriş yaptığımda bu şekilde oluyor. anlamadım neden

Bilgisayara format atmakta dahil, driver güncelleme, hextech onarımı, evdeki modemi yenileme, ttnet servis hizmeti kontrolü, güvenlik duvarı kontrolü gibi önerilen her bir şeyi denedim. Halen çözüm arıyorum durum birebir aynı benimde neden böyle oldu onu bile anlayamadım

Dosya Ekleri

• lol.jpg
    lol.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 13

Geri
Yukarı