LOL Ping sorunu

dogi05123

Centipat
Daha fazla  
Speed testte 19 15 arası Ping çıkıyor, 14 mbt İntarnetim var. 24 sabitti eskiden, şimdi 72 sabit oynuyorum. 10 PC bağlansa da değişmiyor, sabit. Nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilecek var mı? Kıbrıs çağnet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Speed testte 19 15 arası Ping çıkıyor, 14 mbt İntarnetim var. 24 sabitti eskiden, şimdi 72 sabit oynuyorum. 10 PC bağlansa da değişmiyor, sabit. Nasıl çözebilirim? Yardımcı olabilecek var mı? Kıbrıs çağnet.
İlk önce bilgisayara kabloyla bağlanıp deneyin Wi-Fi üzerinde böyle ping dalgalanmaları olabilir ve bağlıysanız bilgisayarınızı kontrol edin arka planda bir şey internetinizi kullanıyor olabilir hala sorununuz çözülmediyse modeminizi değiştirmeniz gerekebilir bir yerden ödünç modem alıp denemenizi öneririm eğer bunlarda işe yaramazsa servis sağlayıcınızda bir sorun olabilir ve büyük ihtimalle ip adresiniz yurtdışı kaynaklı olduğundan dolayı olabilir LOL'ün serverinden sizin ip adresinize gelen bağlantı yurtdışından dolanıp gelirse böyle ping problemleri yaşamanız mümkün ve bu genelde servis sağlayıcısının ucuza kaçmasından yada sistemi kuran kişilerin yetersizliğinden kaynaklanıyor bu konuyu servis sağlayıcınızla konuşmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı