Çözüldü LoL pre girince ping çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesp0

Picopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo İdeapad Gaming 3 15ACH6
-AMD Ryzen5 5600H
-16GB DDR4 3200MHz RAM
-NVIDIA RTX3060 Laptop GPU
-500GB Micron M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. LoL'ü tek başıma oynarken genelde pingim 15-20 arasındayken bir arkadaşımla oynadığım zaman 70-80'lerde geziyor ve oyun yer yer oynanamaz hale geliyor. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum ve internette hiçbir örneğine rastlamadım. Tek başıma oynarken kesinlikle hiçbir şekilde ping sorunu yaşamıyorum sadece arkadaşımla oynarken oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba. LoL'ü tek başıma oynarken genelde pingim 15-20 arasındayken bir arkadaşımla oynadığım zaman 70-80'lerde geziyor ve oyun yer yer oynanamaz hale geliyor. Gerçekten çok can sıkıcı bir durum ve internette hiçbir örneğine rastlamadım. Tek başıma oynarken kesinlikle hiçbir şekilde ping sorunu yaşamıyorum sadece arkadaşımla oynarken oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler.

Türksat mı kullanıyorsunuz veya Vodafone?

Oyun içi sesli konuşmayı kullanıyoruz da kapatsak da sorun değişmiyor maalesef. İnternet Digitürk'ün.

Oyun içi sesli konuşmayı tamamen kapattık ayarlardan ve sorun çözüldü. Discord'dan konuşuyoruz şu anlık bir sorun yok eğer ileride aynı sorunu yaşayan olursa diye durum güncellemesi yapayım dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı