LoL Premade arıyorum

Behzat Amir

Centipat
TR serverindeyim. Genel olarak top, son zamanlarda da takımın leş olması nedeniyle Jungle oynamaya başladım. Elohell yüzünden (orantısız lp'm var) gümüş 4'ten bronz 3'e düştüm. Hem eğlenebileceğim hem de beni bu durumdan kurtaracak bir arkadaş arıyorum. Teşekkür ederim.

Mid olarak oynayabilirim ama malum LoL'de bu aralar hile cok fazla, cok zevkli olmuyor. Adim: CovboyBebob.

LoL'de hile çok nadir olmuyor muydu? 2 yıldır oynuyorum daha hiç hile görmedim.
Yok dostum devir degisti 40 tlye hileler var ve artik bende soyle bir algi olustu eskiden adam helal olsun iyi oynuyor diyorduk simdi acaba scriptmi demeye basladik psikolojimizi bozdular vallahi.

Valorantda bile hile gezinirken lol gibi bie oyunsa hile olmamasi mumkun degil.
Valorant'da aim olur wall olur (ki yok) LoL gibi bir oyunda sadece script olur ki o da anlaşılıyor. Sana hileymiş gibi geliyorsa smurf veya şanslıdır sadece. Çok eskide kaldı script muhabbeti çünkü. Neyse daha yazmayacağım konu dışı mesaj atmayalım.

Valorant'da aim olur wall olur (ki yok) LoL gibi bir oyunda sadece script olur ki o da anlaşılıyor. Sana hileymiş gibi geliyorsa smurf veya şanslıdır sadece. Çok eskide kaldı script muhabbeti çünkü. Neyse daha yazmayacağım konu dışı mesaj atmayalım.
Mantikli konu disi yazmayalim ama ufak googlemeyle bulabilirsin.
Takıma gelen adamlar bildiğin gibi değil...
Belki yanlis herolari aliyorsundur mesela top oynuyorum dedin topa morde alirsan zaten karsindaki adam hero mekanigini cok bilmeyecegi icinncok rahat ezerdin.

Yeni konular

Geri
Yukarı