LoL'de Tek/Çift için premade arıyorum

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi Tek/Çift modu için premade arıyorum. Toxic olmaması ilk kuralımız tabii ki :D.
Kümesi Platin IV veya Platin I arası olmalı ve tek hero/lane main olmamalı, şayet ben her lanede her şampiyonla oynayabiliyorum. (Katarina hariç :p)

Yorum olarak yazarsanız nickinizi ben sizi ekleyeceğim :)

Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi Tek/Çift modu için premade arıyorum. Toxic olmaması ilk kuralımız tabii ki :D.
Kümesi Platin IV veya Platin I arası olmalı ve tek hero/lane main olmamalı, şayet ben her lanede her şampiyonla oynayabiliyorum. (Katarina hariç :p)

Yorum olarak yazarsanız nickinizi ben sizi ekleyeceğim :)
Duo için yazmıyorum fakat size tavsiyemdir sürekli koridor değiştirmeyin. Şampiyon değiştirin fakat koridorunuz sabit kalsın. Neden böyle diyorum çünkü 2 sezon öncesinde ben de sürekli koridor değiştiriyordum ve platin üzerinde bir lig göremedim hiçbir zaman. Sonrasında sadece ADC oynamaya başladım ve kendime 4 temel şampiyon belirledim. Bu 4 temel şampiyonları oynayarak son 2 sezondur Grandmaster ligindeyim. Gerçekten mikro anlamda çok fazla şey değiştiriyor koridor değiştirmek, örneğin Top lane'i freeze'lemek, slow pusha bırakmak Bot lane ile aynı mekanikte olmuyor, çok ufak farklılıkları var. Bunu da nadiren autofill top lane geldiği zaman aynı bot lane'de olduğu gibi koridoru dondurmaya çalıştığım zaman öğrendim :) Çünkü o koridor donmak bilmedi :) Aksine slow push'a kaldı ve üstün olduğum koridorda minion farkı yedim :)

Duo için yazmıyorum fakat size tavsiyemdir sürekli koridor değiştirmeyin. Şampiyon değiştirin fakat koridorunuz sabit kalsın. Neden böyle diyorum çünkü 2 sezon öncesinde ben de sürekli koridor değiştiriyordum ve platin üzerinde bir lig göremedim hiçbir zaman. Sonrasında sadece ADC oynamaya başladım ve kendime 4 temel şampiyon belirledim. Bu 4 temel şampiyonları oynayarak son 2 sezondur Grandmaster ligindeyim. Gerçekten mikro anlamda çok fazla şey değiştiriyor koridor değiştirmek, örneğin Top lane'i freeze'lemek, slow pusha bırakmak Bot lane ile aynı mekanikte olmuyor, çok ufak farklılıkları var. Bunu da nadiren autofill top lane geldiği zaman aynı bot lane'de olduğu gibi koridoru dondurmaya çalıştığım zaman öğrendim :) Çünkü o koridor donmak bilmedi :) Aksine slow push'a kaldı ve üstün olduğum koridorda minion farkı yedim :)
Ustalık liginde sezon 8 de mücadele ettim. Sezon 9 da üniversite dolayısıyla fazla oyun oynayamayıp Elmas 2 civarı takıldım ve hesabı satıp oyunu bıraktım. Şimdi geri başladım biraz Platin liginde sıkışmış olsam da geri çıkarım herhalde. Oyunda profesyonel olma veyatta yayın yapma tek bir şeyde ustalaşma gibi bir iddaam yok çünkü eğlenmek için oynuyorum. Aynı şampiyon 2 aynı lane 3 oyundan sonra beni anında sıkıveriyor ve doldur geldiğinde başka lane oynamak zorunda kalırsam yabancılık çekmiyorum. Sezon 2 civarından beri asla tek main oynamadım hero/lane olarak. Mid lane dışında lane ayarını yapabiliyorum. Mid lane oynarken de genelde Malzahar veya Twisted Fate oynadığım için pek gerek kalmıyor. Twisted Fate'de minyon uçuranı 2 defa büyücü minyonlara attıktan sonra zaten tekliyoruz Q ile. Malzahar zaten allahın emri xD. Sezon 8 de 1k ya yakın Tek/Çift oyunum oldu. En fazla oynadığım şampiyon ve lane jungler idi o da 80 adet Hecarim. Onda da sıralamaya girdim diye heveslenmiştim. Bence herkesin her yerde oynaması en sağlıklısı en azından eğlence açısından. Tabii ki olur da takıma katıldığımı var sayarsak Jungle geçerdim.

Şu oyunda da gereksiz takım farkları yüzünden lose almasam Platin liginde de sıkışmayacağım aslında... Pre istememin tek sebebi en azından 1 kişiyi garanti altına almak.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-04-03 at 00.28.50.jpeg
    WhatsApp Image 2020-04-03 at 00.28.50.jpeg
    212,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı