LoL Pvp.net Patcher Kernel Hatası

LilithRules

Kilopat
Daha fazla  
Çok eski bir konu olduğunu biliyorum fakat ne yaptıysam işe yaramadı. Bilgisayara format attım ve LoL'ü yükledim türkiye ve avrupa batı sunucusunda yani her sunucuda olabiliyormuş hata. Uyumluluk ayarlarını düzenledim, yönetici olarak çalıştırdım, Lol_air client ile ilgili bir şey vardı fakat sıfırdan yüklediğim için o dosya yok nasıl çözebilirim sorunu ? Lütfen yardım edin 1 haftadır bulamadım çözümü.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ard arda çok fazla tıklamayın o hatayı veriyorsa 10 20 saniye bekleyin kendiliğinden düzelicektir. :)
Ha dediniz düzelmedi o zaman baştan bir daha açarsınız.

Ard arda çok fazla tıklamayın o hatayı veriyorsa 10 20 saniye bekleyin kendiliğinden düzelicektir. :)
Ha dediniz düzelmedi o zaman baştan bir daha açarsınız.

Masaüstündeki simgeye sağ tılayıp özelliklre deyin.Üst tarafdaki sekmelerde uyumluluk ile ilgili bişeyler yazar.O sekmeye basın. O sekmenin içinde sorun gider bölümü vardır .O butona basın. Ondan sonra tarama yapıcak ve size 2 tane seçenek sunacak o seçeneklerden sorun giderme programı olana tıklayın.Sonra "Sorunum Listede Yok" seçeneğini seçin ve devam edin.Sonra gelen seçeneklerde ise "Bilmiyorum" seçeneğine basın. Sonra tekrar seçenekler gelecek "Sorunum Listede Yok" seçip Programı sınayınız.Kolay gelsin

Son düzenleme:
Masaüstündeki simgeye sağ tılayıp özelliklre deyin.Üst tarafdaki sekmelerde uyumluluk ile ilgili bişeyler yazar.O sekmeye basın. O sekmenin içinde sorun gider bölümü vardır .O butona basın. Ondan sonra tarama yapıcak ve size 2 tane seçenek sunacak o seçeneklerden sorun giderme programı olana tıklayın.Sonra "Sorunum Listede Yok" seçeneğini seçin ve devam edin.Sonra gelen seçeneklerde ise "Bilmiyorum" seçeneğine basın. Sonra tekrar seçenekler gelecek "Sorunum Listede Yok" seçip Programı sınayınız.Kolay gelsin
Malesef yine olmadı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı