LoL RP fiyatlarına zam gelecek!

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon en kârlısı. Ayda bi 350 RP 'mi çeker, Amazon' u da iade ederim.
İyi bir şeymiş gibi söylemen de çok komik ya 😂. Aylık 40 TL' ye hatta Nays ile alırsan 20 TL' ye geliyor. Prime' ye özel kargo bedava oluyor, Prime' ye özel indirimler oluyor; Prime Video' dan dizi izleyebiliyorsun, Prime Gaming ile aylık olarak GOG, Epic Games hesabına oyunlar ekleyebiliyorsun ve birçok oyuna özel oyun içi paketleri alabiliyorsun. Şimdi baktım da Prime aylık 15 dolarmış. Senin gibi kötüye kullananlar olduğu sürece fiyatı kesinlikle zamlanır.

Vallahi ben iade etmedim sistem güzel.

İyi bir şeymiş gibi söylemen de çok komik ya 😂. Aylık 40 TL'ye hatta Nays ile alırsan 20 TL'ye geliyor. Prime'ye özel kargo bedava oluyor, Prime'ye özel indirimler oluyor; Prime Video'dan dizi izleyebiliyorsun, Prime Gaming ile aylık olarak GOG, Epic Games hesabına oyunlar ekleyebiliyorsun ve birçok oyuna özel oyun içi paketleri alabiliyorsun. Şimdi baktım da Prime aylık 15 dolarmış. Senin gibi kötüye kullananlar olduğu sürece fiyatı kesinlikle zamlanır.

Benim gibi kötüye kullananlar yüzünden mi kapatılacak? Dünyanın en zengin insanlarından ilk 5E giren Amazon sahibi benim 40 TL için iptal edecek yani :d üstelik LoL RP harici hiçbir özelliği kullanmadığım için iade ediyorum 2 3 TL gibi bir vergi kesip gerisini iade ediyor ayrıca iyi bir şeymiş gibi söylediğim yok herhangi bir ima da yok yazıda. İade diye bir hak tanımışlar kullanıyorum zoruna giden ne?

İyi bir şeymiş gibi söylemen de çok komik ya 😂. Aylık 40 TL' ye hatta Nays ile alırsan 20 TL' ye geliyor. Prime' ye özel kargo bedava oluyor, Prime' ye özel indirimler oluyor; Prime Video' dan dizi izleyebiliyorsun, Prime Gaming ile aylık olarak GOG, Epic Games hesabına oyunlar ekleyebiliyorsun ve birçok oyuna özel oyun içi paketleri alabiliyorsun. Şimdi baktım da Prime aylık 15 dolarmış. Senin gibi kötüye kullananlar olduğu sürece fiyatı kesinlikle zamlanır.
amazon çalışanımısın kanka niye bu kadar taktın bütün özelliklerini saymışsın :d? bende öyle yapıyorum 1.5 yıldır amazona 1tl bile vermedim umrumda'da değil açıkcası açık varsa kapatsınlar açık kullanmak içindir ve illa ki kocaman şirket fark etmiştir biz almayınca amazon batacak sanki

Geri
Yukarı