LoL S+ S- alamıyorum

41 dakikada 186 minyon çok kötü ve 23 görüş skoru diyorsunuz biraz daha yükselmesi lazım ölmemeye de dikkat edin.

Kanka oraya buraya gitmekten minyon kasamıyorum ki hem nasıl kascam o kadar minyonu ormanın kamplarını alarakmı daha 107 levelim minyon zor kasıyorum bir de 41. dakikada kaç minyon kesmem gerek.

Kanka oraya buraya gitmekten minyon kasamıyorum ki hem nasıl kascam o kadar minyonu ormanın kamplarını alarakmı daha 107 levelim minyon zor kasıyorum bir de 41. dakikada kaç minyon kesmem gerek.

400 civarı olması lazım. Tabii elo düşük ise çok fazla fight döndüğünden minimum 300 yapman lazım.

400 civarı olması lazım. Tabii elo düşük ise çok fazla fight döndüğünden minimum 300 yapman lazım.

200 zor yapıyorum elo kasmıyorum sıralı seçim giriyorum oyuna 5 ay önce falan başladım minyon kolay kasamıyorum sadece lanemden mi kascam minyonları

Sadece kill veya farm ile alakalı değil diye biliyorum. Hasara falan da bakıyor sanırım. Özellikle objektiflere.

51k hasarım var ama.

Sadece kendi lanende durma. Ejder varsa botlane taraflarında oynamaya çalış. Split push at ejder çıkmadan. Baron varken toplanede yap. Zaten öyle öyle kasılıyor. Eğer oyunda yeniysen alışırsın zamanla farm yapmaya.

Dakikaya göre çok az farmın var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı