LoL Şampiyon Önerisi

Şuan oynadıgım güçlü fakat karmaşık bir karakter tryndamere. Eğer ultiyi vaktinde basıp oynarsanız penta atabilirsiniz ben %82 can çalma yapıp 2 tanka tek dalıyodum

Bir sorum daha olacak. Orman ve support oynamayı öğreniyorm bu bölgelere de şampiyon önerisi yaparsanız gayet mutlu olacağım. (aklımda rek'sai ve bard var)

Bard old herosudur. Oynayamazsın oyun ve support hakkında çok bilgin olması gerekli. Benim supportta önerim soraka thresh sona blitzcrank tır. Ormanda ise Rengar ve KhaZix çok yardımcı olur. Nidalee ve Gragas ta düşünebilirsin

Şuan 20 level ım ve 10 leveldan beri support oynuyorum. Jungle 'a gelecek olursak yeni başlıyacağım .
Bu bilgiler doğrultusunda 1 tane support ve 1 tane de jungle şamğiyonu önerir misin ?

Jungle Master Yi support Blitz thresh veya Sona. Bc ve Thresh çekme özelliğine sahip sona ise sağlık ve hareket hızı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı