LoL şampiyon önerisi

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Merhaba. Yıllarca Wild Rift oynamış olup son 3 aydır da PC LoL oynayan birisi olarak sizden uçup kaçabileceğim top lane, Jungle veya mid çarı önermenizi istiyorum. Akali ve Kha'Zix mainim. Akali veya Kha'Zix dışında diğer şampiyonlar aşırı sıkıcı geliyor, sanki geride kalmışım hissi veriyor. Tak tak kill alayım laneden lanelere koşayım istiyorum. Akali'de 20 kill civarı alıyorum vex falan alınca 10u geçmiyor. Kha'Zix ve Akali'yi ezberledim sıkmaya başladılar. Ne önerirsiniz? Bütün şampiyonlar açık.

Bu arada illa uçup kaçayım değil de oynaması hızlı olsa da olur Yone gibi.

Merhaba. Yıllarca Wild Rift oynamış olup son 3 aydır da PC LoL oynayan birisi olarak sizden uçup kaçabileceğim top lane, Jungle veya mid çarı önermenizi istiyorum. Akali ve Kha'Zix mainim. Akali veya Kha'Zix dışında diğer şampiyonlar aşırı sıkıcı geliyor, sanki geride kalmışım hissi veriyor. Tak tak kill alayım laneden lanelere koşayım istiyorum. Akali'de 20 kill civarı alıyorum vex falan alınca 10u geçmiyor. Kha'Zix ve Akali'yi ezberledim sıkmaya başladılar. Ne önerirsiniz? Bütün şampiyonlar açık.

Bu arada illa uçup kaçayım değil de oynaması hızlı olsa da olur Yone gibi.

Valorant'ta Jett'e gelen nerften sonra lol oynamak istiyorsunuz galiba 😢

Yeni konular

Geri
Yukarı