LoL şampiyon seçiminden sonra siyah ekranda kalıyor

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, sorunum şu, LoL'de şampiyon seçiminden sonra yükleme ekranına geçmiyor siyah ekran olarak kalıyor yaklaşık 1 dakika olarak ve sonra kapatıyor kendisini yeniden bağlan yazısı çıkıyor, oyunu tekrar baştan silip yükledim ama ne yazık ki sorun devam ediyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Oyunun Client bölümündeki ayarlarından DX9'u kullan seçeneğini tıkladıktan sonra giriş yaptım oyuna, ama bu sefer böyle garip renkli çift gibi bir görüntü cıktı nasıl düzeltebilirim?

Çift görüntü.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle Riot Games- Leauge Of Legends- Config yolunu izleyin. Config klasörünün içinde game.cfg diye bir dosya vardır o dosyaya sağ tıklayın birlikte aç seçeneğine tıklayın ve metin belgesi formatında dosyayı açın.

1680853557795.png

Resimde de gösterdiğim gibi Window Mode kısmı var bende sıkıntı olmadığı için hiç ellemedim ama siz o 0 olan kısmı 2 ile değiştirin ve monitörünüz 1920x1080 bir çözünürlüğe sahip ise yine açtığınız belgedeki height kısmını 1080, widht kısmını ise 1920 yapın zaten öyleyse hiç ellemeyin ve değişiklikleri kaydedip oyuna normal bir şekilde tekrar girin.

Eğer ekranınız 1920x1080 çözünürlüğe sahip değil ise kendi çözünürlüğünüze göre height ve widht kısmını ayarlayın. Çözünürlüğünüze
1680854286453.png

şuradan bakabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı