LOL server çöktü

Baki okur

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rampage PSU
Daha fazla  
Arkadaşlar maçtaydım yeniden bağlanıyorda kaldı. Oyundan çıktım ve girdim bağlantınızı kontrol edin diyordu ama arkadaşımda da girmiyordu. Sizde de oldu mu? Ve bu sıkıntı hala şu an devam etmekte.

Riot sağ olsun gerçek gelir kaynağını unuttu üzücü ama birkaç yıla kadar LOL'ün esamesi okunmuycak bitmeyen hatalar devredışı bırakılan modlar umursanmayan rapor sistemi Riot anca Valorant'a Lora yatırım yapsın bakalım istediği kitleyi kazanbilcek mi :).

Riot sağ olsun gerçek gelir kaynağını unuttu üzücü ama birkaç yıla kadar LOL'ün esamesi okunmuycak bitmeyen hatalar devredışı bırakılan modlar umursanmayan rapor sistemi Riot anca Valorant'a Lora yatırım yapsın bakalım istediği kitleyi kazanbilcek mi :).
Rapor sistemini bırak, ranked maçında kasten oyundan çıkan adamın konuşmalarını ve oyundan ayrılışının görüntülerini alıp ticket attım. Böyle bir sebepten ötürü ticket attığım için, bildiğin azar yedim Rioter kardeşimizden :)

Rapor sistemini bırak, ranked maçında kasten oyundan çıkan adamın konuşmalarını ve oyundan ayrılışının görüntülerini alıp ticket attım. Böyle bir sebepten ötürü ticket attığım için, bildiğin azar yedim Rioter kardeşimizden :)
Çok merak ettim de fotoğraf atma şansınız var mıdır?

Dosya Ekleri

• 7835cd1f-773e-459c-a4d4-39e5a75b352c.jpg
    7835cd1f-773e-459c-a4d4-39e5a75b352c.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 42
  • 23.PNG
    23.PNG
    4,9 KB · Görüntüleme: 46
Bence yaptığı yatırım da ölü yatırım. LoR'u bilmiyorum ama bence Gwent tarzı bir şey, Valorant ise CS'nin birebir kopyası. Haritaları daha kötü sadece. Ve yetenek şeyi falan filan getirmişler ama bence bu çalıntı olduğunu değiştirmez. LoL'ü boşlarlarsa çok büyük kayıp yaşarlar. Onların ana gelir kaynağı asla Valorant olmayacak.

Rapor sistemini bırak, ranked maçında kasten oyundan çıkan adamın konuşmalarını ve oyundan ayrılışının görüntülerini alıp ticket attım. Böyle bir sebepten ötürü ticket attığım için, bildiğin azar yedim rioter kardeşimizden :)

Evet :D ban için ticket attım şu anda daha büyük sorunlarımız var dedi ticketi kapattı batmazsa iyidir hytaleyi de aldı zaten.

@VGAMonitorluAdam
Adamın demek istediği buradan ticket atmak yerine, oyun sonunda raporlayınca da sisteme düşüyor. Bir YouTube videosunda bu konu detaylı anlatılmıştı. Destek ekibi de sisteme ekliyor, bot kontrol ediyor, sen oyun sonu rapor edince de aynı sisteme düşüyor. Aynı matık olduğundan dolayı ticket atınca hem destek ekibinin işi artıyor hem de aynı sistem işliyor. Burada azarlamaktan ziyade kısacası ticket atmana gerek yok oyun sonu raporlasan yeter demek istemiş.

@VGAMonitorluAdam
Adamın demek istediği buradan ticket atmak yerine, oyun sonunda raporlayınca da sisteme düşüyor. Bir YouTube videosunda bu konu detaylı anlatılmıştı. Destek ekibi de sisteme ekliyor, bot kontrol ediyor, sen oyun sonu rapor edince de aynı sisteme düşüyor. Aynı matık olduğundan dolayı ticket atınca hem destek ekibinin işi artıyor hem de aynı sistem işliyor. Burada azarlamaktan ziyade kısacası ticket atmana gerek yok oyun sonu raporlasan yeter demek istemiş.
Bizim burada anlatmak istediğimizi anlamadın galiba sen? Oyun içi rapor sisteminin düzgün çalışmaması yüzünden ticket atıyorum zaten.

Geri
Yukarı