LoL Sezon 11 ne zaman bitecek?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
AB Batı sunucusunda olsun Türkiye sunucusunda olsun fark etmiyor, kendi kendine ölüp beni suçlayıp "StFu JuNgLe dİfF" diyen aptallar yüzünden banlanıyorum. Takdir seviyeleri her sezon sıfırlanıyor, sezon 11 ne zaman bitecek?

Ab batı sunucusunda olsun Türkiye sunucusunda olsun fark etmiyor, kendi kendine ölüp beni suçlayıp "stfu Jungle diff" diyen aptallar yüzünden banlanıyorum. Takdir seviyeleri her sezon sıfırlanıyor, sezon 11 ne zaman bitecek?

Siz banlanıyorsunuz ben sezon 2'den beri oynuyorum ban yemedim.

O insanlardan her sunucuda var zaten, neden susturup kendi oyununa devam etmiyorsun ki? Ben hiç takmam insanlara, 100 maçta Elmas 3'e kadar çıktım geçen sezon.

Siz banlanıyorsunuz ben sezon 2'den beri oynuyorum ban yemedim.
Ben 10. sezonun sonunda başladım. CS'de kötü takım arkadaşlarıma ağzımı tutmayıp çok güzel kelimeler söyleyince Valve hiçbir şey yapmıyordu ama burada kendi koridorunu kaybeden adam bana küfür ediyor, ben ona edince ban yiyorum ama o yiyince yemiyor. RiTo games.

Ben 10. sezonun sonunda başladım. CS'de kötü takım arkadaşlarıma ağzımı tutmayıp çok güzel kelimeler söyleyince Valve hiçbir şey yapmıyordu ama burada kendi koridorunu kaybeden adam bana küfür ediyor, ben ona edince ban yiyorum ama o yiyince yemiyor. Rito Games.

8 yıllık LoL hayatımda bir şey öğrendiysem Riot'un report sistemi hiçbir zaman düzelmeyeceği umudu kesin.

O insanlardan her sunucuda var zaten, neden susturup kendi oyununa devam etmiyorsun ki? Ben hiç takmam insanlara, 100 maçta Elmas 3'e kadar çıktım geçen sezon.
Hocam AB Batı sunucusunda bu skorla oynadım, adam Camille ADC almış 40 dakikada 100 CS bile yapamamış hala beni suçluyor. Ve ben bu maç adama kapa çeneni vb. şeyler dedim diye 25 maç susturma yedim, ama bana feedback ekranı gelmiyor.

Bu maçı daha 1 saat önce attım. Ve anında ban yedim ya.

1612782763094.png

Geri
Yukarı