LoL sıralıda adaletsiz rakipler geliyor

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Merhaba. Eskiden böyle bir problem yaşamamaktaydım, rakiplerim veya takım arkadaşlarım daima dengeli, birbirine yakın seviye, birbirine yakın rankta kişiler olurdu ancak son birkaç haftadır sıralı maçlarda karşıma daima ustalık, Challenger, elmas rakipler gelmeye başladı. Hem seviyeleri çok düşük, hem de rankları aşırı fazla. Benim takımıma bronzlar, gümüşler gelirken karşı takım böyle güçlü rakiplerle dolmaya başladı. Benim takımıma Gold geliyorsa karşıya mutlaka ustalık geliyor. Benim takımıma rankı iyi olan 1 kişi geliyorsa karşıya 3 kişi geliyor. Bu sorunun çözümünü bilen var mı? Bu neden böyle oluyor? Artık tüm oyun zevkim gitmeye başladı.

Riot yeni bir güncelleme falan mı getirdi yoksa bir çalışma mı yapılıyor bilmiyorum ama bu sorunun hemen çözülmesi lazım artık bütün oyun zevki gidiyor.

Düzeleceğine inanıyor musunuz hocam? Ne kadar toxic olursa olsun hala daha oynanıyor ve oynattırıyor. Yapacak bir şey yok bence.
Hocam ben de oynuyorum zaten ama keyfine sıralı giriyorum. Dereceli bile girmiyorum ancak eskiden bu böyle olmuyordu. Şimdi tamamen bir açık varmış gibi karşı takım hep bu rank aralığında dolmaya başladı. En az 1 kişi oluyor böyle rakipte. Zaten 2 tane olunca maçı alıyorlar.

@yigitbil1 5 kişi girin öyle sarabilir. Ben oynamıyorum mutluyum, öneririm. Tek oynayınca kaçış yok sinir bozuyor oyun.
Hocam kafa dağıtmak için giriyorum öyle 5 kişi girmek için değil ama kafa dağıtmak için girince de karşıya böylelerinin gelmesi can sıkıyor.

@yigitbil1 kafayı iyi şekilde dağıtmış olmuyorsunuz işte. Bence farklı oyunlara yönelin. Kafa dağıtmak için sinirlenmek istemezdim diyeceğim ben de aynısını LoR'da yapıyordum:') Ne diyeyim bağlıyor bi şekilde oyun siz de haklısınız..

Normal sıralı kısmını bilmem ama gece gelen yeni yamayla dereceli sıra eşleştirmelerinde düzenleme yapıldığı yazıyor. Dereceli oynayın, bir süre sonra kendi seviyenizdeki rakiplerle eşleşirsiniz.

Normal sıralı kısmını bilmem ama gece gelen yeni yamayla dereceli sıra eşleştirmelerinde düzenleme yapıldığı yazıyor. Dereceli oynayın, bir süre sonra kendi seviyenizdeki rakiplerle eşleşirsiniz.
Yeni yama ne kadar kötü olmuş öyle. Luden ve Liandry aynı anda alınabiliyor. Sup itemi bitince değişik şeyler seçiliyor. İtemler değişmiş, harita değişmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı