LoL siyah ekran hatası

11122222

Centipat
Merhaba, arkadaşımla LoL'ü önceden rahatlıkla oynuyorduk. Fakat nedensizce arkadaşım şampiyon seçiminden sonra oyuna giremiyor. Siyah ekran veya yeniden bağlan hatası alıyor. Ne yapması lazım?

Laptop kullanıyor. i7 3.nesil GT 740M. Sürücüler güncel oyunu sildi yükledi. Onarım da yaptı olmadı.

Merhaba, arkadaşımla LoL'ü önceden rahatlıkla oynuyorduk. Fakat nedensizce arkadaşım şampiyon seçiminden sonra oyuna giremiyor. Siyah ekran veya yeniden bağlan hatası alıyor. Ne yapması lazım?

Laptop kullanıyor. i7 3.nesil GT 740M. Sürücüler güncel oyunu sildi yükledi. Onarım da yaptı olmadı.

Aynı sorun bende de var rez alıyorum.

yardım.png

Bende de oldu ve (Belki sizin bilgisayarınızda oluşmayabilir.) bilgisayarım yavaşladı. Format atmaya karar verdim ve düzeldi. Bir daha da olmadı şu ana kadar.

LoL için 3.parti bir yazılım yok. Sadece LoL skin var o da sadece kullanan kişide gözüküyor. Ha eğer 50 dolar verip script ile 2 günde Challenger'a kasıp 1 gün sonra da 50 dolar ile ban yerim diyen olursa orasını bilemem.

LoL skini kastetmiştim hocam zaten. Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.

LoL skini kastetmiştim hocam zaten. Yanlış anlaşılma için kusura bakmayın.
Yok canım yanlış anlamadım ki estağfurullah. O LoL skin zaten sadece TR bölgesinde 3.parti olarak gözüküyor. RP fiyatları çok pahalı olduğu için millet lol skin kullanıyor dolar yüzünden.

Geri
Yukarı