LoL Skin virüslü mü?

Kanka bi ara salmıştım 7 ay kadar, lanet oyuna geri döndüm.
Allah sizi inandırsın en az 10-15 defa oyunu bırakıp hatta silip yeniden başlamışımdır. Bi ara 2 sene geçti tekrar başladım. Ama yine yaklaşık 2 senedir oynamıyorum çok mutluyum huzurluyum. Ben olsam hikayeli oyunlar oynardım. Veya açık dünya. Size öneririm lolü bırakın ama bıraktıktan sonra tüm bağlantınızı kesin, Instagram YouTube hiçbir yerden video fotoğraf vs. görmemelisiniz. Ben de bu şekilde bıraktım. Umarım siz de bu lanetten bir an önce kurtulursunuz. Biliyorum kurtulmak zor ama imkansız değil.

Allah sizi inandırsın en az 10-15 defa oyunu bırakıp hatta silip yeniden başlamışımdır. Bir ara 2 sene geçti tekrar başladım. Ama yine yaklaşık 2 senedir oynamıyorum çok mutluyum huzurluyum. Ben olsam hikayeli oyunlar oynardım. Veya açık dünya. Size öneririm LoL'ü bırakın ama bıraktıktan sonra tüm bağlantınızı kesin, Instagram YouTube hiçbir yerden video fotoğraf vs. görmemelisiniz. Ben de bu şekilde bıraktım. Umarım siz de bu lanetten bir an önce kurtulursunuz. Biliyorum kurtulmak zor ama imkansız değil.

Kanka hikayeli olarak da oyun oynuyorum birçok oyunu bitirdim, LoL'ü de gerçekten herkes gibi severek oynamıyorum ama bir şekilde oynuyorum işte. Umarım ben de bırakabilirim.

Ben de aynı şekil GeForce NOW üzerinden oynayabildiğim birçok hikayeli oyunu oynadım Cyberpunk, Dying Light 2 olsun gerçekten hikayeli oyun oynamak rekabetçi oyun oynamaktan kat kat daha iyi bir kere tilt olunacak şeyler yok rank derdi falan yok gerçekten hikayeli oyunlar rekabetçi oyunlardan çok daha iyi her konuda.

Ben de aynı şekil GeForce NOW üzerinden oynayabildiğim birçok hikayeli oyunu oynadım Cyberpunk, Dying Light 2 olsun gerçekten hikayeli oyun oynamak rekabetçi oyun oynamaktan kat kat daha iyi bir kere tilt olunacak şeyler yok rank derdi falan yok gerçekten hikayeli oyunlar rekabetçi oyunlardan çok daha iyi her konuda.
Kanka zevk meselesi ya seven rekabetçi sever.

Kanka zevk meselesi ya seven rekabetçi sever.

Orası öyle ama şahsen tilt olmadan doğru dürüst rekabetçi oyun oynayabilen birisi dünya üzerinde olduğunu düşünmüyorum varsa da rank sistemini falan umursamadan oynuyordur rank sistemini umursamadığın zaman da rekabetçi oyun oynamanın bir anlamı kalmıyor bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı