LoL Support'tan ADC geçeceğim hangi Heroyla oynamalıyım?

artifactr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda yeniyim, bu zamana kadar hep Support oynadım (lux, taric, yuumi vs) ama artık adc geçmek istiyorum. Oyunda yeni olduğum için skilleri vs basit tutturabileceğim bir Hero'yla başlamam gerekiyor minyon almayada alışkın değilim, antrenmanlarla ona çalışıcam sizce hangi Hero'yla başlamalıyım adcye?

15 Level'im.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunda yeniyim, bu zamana kadar hep Support oynadım (lux, taric, yuumi vs) ama artık adc geçmek istiyorum. Oyunda yeni olduğum için skilleri vs basit tutturabileceğim bir Hero'yla başlamam gerekiyor minyon almayada alışkın değilim, antrenmanlarla ona çalışıcam sizce hangi Hero'yla başlamalıyım adcye?

15 Level'im.

Caitlyn dene bir en kolay adc Hero'su menzili yüksek sürekli dürtmeye oynuyorsun ve kazanıyorsun faka 10.19 la nerflencek onun dışında kombo olarak ise lucianı öneririm.

MF öneririm Lucian ve Caitlyn gibi karakterlerde gelişmek zaman alabilir ama MF'de en kötü Q ve R ile sağlam damage yaparsın.

Hocam adc önermem kendimde adc mainim tekli koridorları öneririm bot lane iki kişilik bir koridor.
Bu iki kişilik koridoru asıl yönetip kazandıran ise her zaman Support benim kendi görüşüm bu şekilde.
İyi bir Support gerçekten oyuna büyük etki ediyor. Eğer istemiyorsan tek kişilik lane öneririm fakat oynamak istersen de kendini geliştirirsen her adc seninle oynamak isteyecektir.

Ashe, Jinx, Tristana, Varus, Miss Fortune oynayabilirsiniz. Bunlar oynaması basit ADC'lerdir. Farm yapmayı ve özellikle de takım savaşlarında pozisyon almayı öğrenmeniz lazım. Kendinizi geliştirip kite(vur kaç) yapmaya alışırsanız iyi bir ADC olursunuz.

Azönce antrenmanda tristanayla %50 minyon kesme değerini yakalayabildim bu tablodan https://i.hizliresim.com/bbdrMZ.png

Bence geliştirebilirim diye düşünüyorum bu zamana kadar Support oynadım ama sıkıldım ikinci bir lane daha öğrenmek istiyorum sadece Support bilmeyeyim çünkü Support'a geçmek istiyorlar bilmiyorum demek zorunda kalıyorum diğer laneleri.

Bu arada zaten yükselmeye oynamıyorum daha dereceli bile açılmadı casual.
Hocam adc önermem kendimde adc mainim tekli koridorları öneririm bot lane iki kişilik bir koridor.
Bu iki kişilik koridoru asıl yönetip kazandıran ise her zaman Support benim kendi görüşüm bu şekilde.
İyi bir Support gerçekten oyuna büyük etki ediyor. Eğer istemiyorsan tek kişilik lane öneririm fakat oynamak istersen de kendini geliştirirsen her adc seninle oynamak isteyecektir.

Support mainim zaten fakat diğer yerlerden de birazcık öğrenmem lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı