LoL TFT için kompozisyon önerisi

Falan0

Femtopat
LoL'e yeni başladım, TFT daha eğlenceli geldi onu oynuyorum şu an. Ama kazanmak için belirli comp veya complar birleştirmek gerekiyor(Türkçe karşılığını bilmiyorum). Bunlar nelerdir? Örneğin: Ucube + şövalye yap gibi birkaç öneri verir misiniz? Ona göre oyunda elime gelen kartlara göre o compları yapmaya çalışayım yoksa diğer türlü rastgele oynayınca kazanmak imkansız oluyor.

Her yamada değişir bunlar 'Levo' izlemeni tavsiye ederim. Facebook içerisinde canlı yayınlarını Youtube da ise videolarını bulabilirsin. Videoları artık Facebook'ta da var. Ama sana ek bir şey söylememe gerekirse bu oyun şöyle yap böyle yap ezbere göre oynanacak bir oyun değil oyun sana hangi imkanları sunuyorsa ona göre in iyi Comp'u çıkarman gerekir.

LoL'e yeni başladım, TFT daha eğlenceli geldi onu oynuyorum şu an. Ama kazanmak için belirli comp veya complar birleştirmek gerekiyor(Türkçe karşılığını bilmiyorum). Bunlar nelerdir? Örneğin: Ucube + şövalye yap gibi birkaç öneri verir misiniz? Ona göre oyunda elime gelen kartlara göre o compları yapmaya çalışayım yoksa diğer türlü rastgele oynayınca kazanmak imkansız oluyor.

Her yamada güçlü olan comp değişiyor, buna buradan ulaşabilirsiniz. O yama en güçlüsü hangisiyse onu gösterir zaten ve ek olarak oyun başında güçlü olan yani dövüşçü gibi complarla başlamanız lazım ve bir yandan da hangi compda gidiyorsanız onun şampiyonlarını biriktirmeniz lazım, erken oyunu atlatınca asıl compunuza geçebilirsiniz. Ek olarak da oyuna önceden belirlemeyin compunuzu, sonradan belirleyin, hangi compun şampiyonu daha çok gelirse o compa yönelin.

Geri
Yukarı