Çözüldü LoL TR sunucusuna geçemiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
Selam arkadaşlar League Of Legends indirdim ve sunucu kısmında sadece EUW ya da PBE var. Dil kısmında ise İngilizce falan var ama Türkçe dili yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Türkçe dilinde ve Türkiye sunucusunda oynamak istiyorum.
Bazı ekran görüntüleri:

lol1.png

lol2.png

lol3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunu ayarlamıza gerek yok hesabınız TR sunucusu içinde açılmış ise otomatik olarak TR sunucusuna yönlendiriliyorsunuz.
TR sunucusunda açılmış bir hesapla girip deneyin sonucu paylaşın.
Lıve seçip Türkiye sunucusundaki hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Artık sunucu seçmeden bütün sunuculara girilebiliyor.

Live seçip Türkiye sunucusundaki hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Artık sunucu seçmeden bütün sunuculara girilebiliyor.

Bunu bilmiyordum şimdi deneyeyim.

Live seçip Türkiye sunucusundaki hesabınıza giriş yapmayı denediniz mi? Artık sunucu seçmeden bütün sunuculara girilebiliyor.

Şu an çözdüm sorunu bir şekilde ancak bu sefer de kullanıcımı adımı unutmuştum Riot Games'ten posta gelmiyor e mailime.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu ayarlamıza gerek yok hesabınız TR sunucusu içinde açılmış ise otomatik olarak TR sunucusuna yönlendiriliyorsunuz.

Çözüm
Evet öyleymiş ancak bu seferde mailime e posta göndermiyor Riot. Kullanıcı adımı unutmuştum :) Ticket atıcam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı