LoL TR sunucusunda oynanmaz

lrkende

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yok
weq.png

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?

Küfrün hiçbir sebebi olamaz, farkındayım sinir bozucu fakat yine de kendinize hakim olmalıydınız. Açılma ihtimali yok Riot bu konuda çok katı.

Burada gelip EUW övmenin bir anlamı yok orada küfür ederseniz orada da aynı banı yersiniz :). Bu arada ADC Yasuo meta hatırlatırım yani ADC Yasuo'da bir sıkıntı yok, Diana SUP cidden kötü olmuş.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 643612

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?

Perma yemişsin açılmasının imkanı yok. Hesap GG

Tek seferlik olan bir durum değil bu. Yukarı da da yazdığı üzere alışkanlık haline getirdiğiniz için geçici uzaklaştırmalar kalıcıya / perma ban'a dönüşmüş ve bu durumda yapabileceğiniz herhangi birşey bulunmuyor.

Sakin kalmanız, bunun bir oyun olduğunu unutmamanız ve gerektiğinde /sustur all komutunu kullanmanız dileğiyle.

Açılacağını sanmıyorum. Küfür eden mutlaka bir gün tadına bakıyor bunun. Herkesi susturup sadece oyununuza odaklansanız böyle bir şey yaşamazdınız.

Euw önermiyorum. Mutlaka yine Türk geliyor takıma. TR sunucusunda az ms alıyoruz güzel fakat kanser kitle çok. Geçen arkadaşımla oynarken "Orman neredesin? Dakika 8 oldu." Dedik, demez olaydık. "Size gang yok." filan demeye başladı. Rus sunucusunda oynayın.

Küfrün hiçbir sebebi olamaz, farkındayım sinir bozucu fakat yinede kendinize hakim olmalıydınız. Açılma ihtimali yok Riot bu konuda çok katı.

Burada gelip EUW övmenin bir anlamı yok orada küfür ederseniz orada da aynı banı yersiniz :). Bu arada ADC Yasuo meta hatırlatırım yani ADC Yasuo'da bir sıkıntı yok, Diana SUP cidden kötü olmuş.
Herkesin ingilizcesi iyi olmadığı için en iyi seçenek :D.

Geri
Yukarı