LoL tüm grafik ayarlarında aynı FPS'yi veriyor

efepo19

Decapat
Selam dostlarım. Sorunumu biraz daha açıklamak gerekirse LoL'de çok düşük grafik ayarını seçtiğim zaman 50-60 bandında FPS alırken, çok yüksek grafik ayarlarını seçtiğim zamanda aynı FPS'i alıyorum. Bu sorunun çözümü nedir acaba? Eskiden Windows 10 kullanırken 65 FPS aşağına inmezdi. Şimdi Windows 7 kullanıyorum, acaba ondan kaynaklı mıdır sorun? (60Hz monitörüm var)

Selam dostlarım. Sorunumu biraz daha açıklamak gerekirse LoL'de çok düşük grafik ayarını seçtiğim zaman 50-60 bandında FPS alırken, çok yüksek grafik ayarlarını seçtiğim zamanda aynı FPS'i alıyorum. Bu sorunun çözümü nedir acaba? Eskiden Windows 10 kullanırken 65 FPS aşağına inmezdi. Şimdi Windows 7 kullanıyorum, acaba ondan kaynaklı mıdır sorun? (60Hz monitörüm var)
Evet ondan kaynaklı yüksek ihtimal W7 için driver çıkmıyor artık.

FPS kilidini 60'a ayarladıysan sürekli aynı FPS'i aldığını düşünebilirsin. FPS kilidini sınırsız yaparsan aradaki değişimi daha rahat görebilirsin.

W7,W10'a göre düşük performans veriyor

Windows 10'a geçmeyi deneyebilirsiniz bende eskiden Windows 10 kullanıyordum 100 FPS alıyordum arayüzünü sevmediğim için W8'e geçtim ama LoL'de 60 FPS sabit bile alamıyorum (belki de LoL'e gelen güncellemelerden sonra böyle oldu bilemiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı