LoL Türkiye sunucusundan başka sunucuya geçilir mi?

Plyra

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522567446
Türkiye sunucusunda 30 level bir oyuncuyum, dereceli maça girmeden önce 4 kişi bile olsak son gelen kişinin sırf Yasuo banladığımız için karşı takımı beslediğini gördükten sonra artık bu sunucuda oynamak istemiyorum. Solo Q girmek ise tamamen zaman israfı oluyor, genelde 15. dakikada teslim olmaya çalışıyorum. Ben maç boyunca pes etmeden oynasam da yoğunlaştığım rol destek olduğu için maçı taşımak adına yapabileceklerim sınırlı oluyor. AB Batı ya da AB Kuzey ve Doğu sunucusuna geçmeye değer mi? Yeterli düzeyde İngilizce konuşabilirim, takımla iletişim kurmanın zor olacağını sanmıyorum.

6 senedir AB Batı'da oynuyorum, o kadar arkadaşlarımın ısrar etmesine rağmen TR'ye geçmedim. TR'de de hesabım var, ancak ana hesabım AB Batı'da. Şunu söyleyebilirim ki Türkiye sunucusunda topluluk aşırı toksik, buna katılıyorum. AB Batı'da kesinlikle daha az, ama burada da azıcık var tabii ki. Genelde bu oyuncular 13 yaşından küçük kardeşlerimiz oluyor, umursamamak en iyi çare.

Kesinlikle gecmeye deger. Gecen sezon Plat 1 - Dia 5 eloda curumuştum. Silver elo gibiydi ayni. Şuan West sunucusunda Plat 3'üm ama mutluyum. Elbet troller, flamerlar geliyor fakat TR gibi degil. Yukarida dendigi gibi pek chati kullanan yok.

Biraz önce Solo Q eşleşmesinden çıktım, kararımı verdim. EU West hesabımı açtım. Bu hesabımla aynı kullanıcı adına sahip, beraber oynamak isteyenler ekleyebilir.

Sinir bozucu... Adımı Pelira yapmak zorunda kaldım.

Dosya Ekleri

• 2017-08-25 23_33_46-League of Legends.jpg
    2017-08-25 23_33_46-League of Legends.jpg
    12,2 KB · Görüntüleme: 271
6 senedir AB Batı'da oynuyorum, o kadar arkadaşlarımın ısrar etmesine rağmen TR'ye geçmedim. TR'de de hesabım var, ancak ana hesabım AB Batı'da. Şunu söyleyebilirim ki Türkiye sunucusunda topluluk aşırı toksik, buna katılıyorum. AB Batı'da kesinlikle daha az, ama burada da azıcık var tabii ki. Genelde bu oyuncular 13 yaşından küçük kardeşlerimiz oluyor, umursamamak en iyi çare.
Ab batıda da Türkler olduğu için sıkıntı çıkabiliyor çoğu feedleyip trde weste geçicem falan diyor sonra bir kaç küme atlayıp (o da atlayabilirse) atlıyor. Sonra ileri kümelerde yok zaten.

Ben tavsiye etmem. EU West'te de bir o kadar kanser oyuncu var. AB'yi bilemem. Türkiye sunucusu özel etkinlikler, özel indirimler, erken indirimler tarzı ayrıcalıklara erişiyor. Sırf bunun için Türkiye sunucusunda kalırım.
İki seçenek var durundan duruma. İlki herkesi mutelemek ve /all seçeneğini kapatmak, ve feedleyeceğini söyleyen adam geldiğinde seçimden çıkmak. Tek seferlik ancak 15 dakikalık ceza yiyebilirsin. Ve maksimum kayıp ancak 3LP olur. Hem sinirlenip, hem yaklaşık 1 saati boşuna oynamak, hem de en az 6 kat daha büyük LP kaybını tercih etmezsiniz sanırım bu durumda.
Yüksek eloda oynuyorsan ne olursa olsun geç.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı