LoL Unranked hesap Gold'larla eşleşiyor

efesmadio

Decapat
Ben LoL'e yeni başladım ve ilk maçımı attım. Toplam 3 ranked maçı attım ve üçünde de ben unranked iken beni Gold'larla eşleştirdi. Nedenini öğrenmek istiyorum. Tabii onları hepsi benden kat kat daha iyi, bu yüzden feedliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşleştirme sistemi bozuk oyunun. Gold olduğunda ise unranket oyunu bilmeyenler gelecek takımına.

Sana tavsiyem oyunu bırak çok daha güzel vakit geçirebileceğin oyunlar var illa Moba diyorsan Dota2 var yüzbin kat daha güzel. Daha sonraki zamanlarda kendini yıpratırsın LOL oynanacak oyun değil.

Sistemin bozuk olduğu falan yok , sistemi bu zaten Riot Gamesin. Oyuncuyu oyuna bağlı tutmak için takımına kendisinden düşük seviyeli oyuncuları veriyor ki oyunu zor geçsin , lig çıkamasın.

Eşleştirme sistemi bozuk oyunun. Gold olduğunda ise unranket oyunu bilmeyenler gelecek takımına.

Sana tavsiyem oyunu bırak çok daha güzel vakit geçirebileceğin oyunlar var illa MOBA diyorsan DotA2 var yüzbin kat daha güzel. Daha sonraki zamanlarda kendini yıpratırsın LoL oynanacak oyun değil.

DotA2 yeni oyuncu dostu değil siz uzun süredir oynuyorsunuz diye güzel geliyor size.

Ben LoL'e yeni başladım ve ilk maçımı attım. Toplam 3 ranked maçı attım ve üçünde de ben unranked iken beni Gold'larla eşleştirdi. Nedenini öğrenmek istiyorum. Tabii onları hepsi benden kat kat daha iyi, bu yüzden feedliyorum.

Dostum ilk 10 maçın bu şekilde oluyor smurf olma ihtimaline karşı yükselyor elo maç kazandıkça. Sen kaybettikçe karşıya gelenlerin rankları düşüyor 10 maç bittiğinde ona göre LP geliyor.

Sana tavsiyem oyunu bırak çok daha güzel vakit geçirebileceğin oyunlar var illa MOBA diyorsan DotA2 var yüzbin kat daha güzel. Daha sonraki zamanlarda kendini yıpratırsın LoL oynanacak oyun değil.

LoL gayet güzel oyun oynamayı bilene...

Ilk maçlar böyle olur. Kda ve kazanma yüzdene bağlı olarak karşıdakilerin rütbesi normalden çok daha hızlı olarak artıp azalır. Ilk 15 20 maçtan sonra bu hız çok azalır.

30 levelim bana gold ve üstü geliyor. Söylenmiş zaten smurf olma ihtimaline karşı böyle. 10 maç bittikten sonra kendine göre insanlar ile oynuyorsun iyi elo kasarsanız sizden bir tık daha iyilerle de oynarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana gelen oyuncuların MMR'si düşüktür. Yani senle eşdeğer gold kümedirler. Ayrıca bu bir nebze güzel bir şey olabilir senin için. Takılmadan devam et. O adamlar senin maçında iyi oynasa bile genel manada kötülerki MMR'ları düşük. Bu bağlamda kendinden düşükler ile eşleşiyorlar. Ayarında kişiler illaki gelir.

Sana gelen oyuncuların MMR'si düşüktür. Yani senle eşdeğer gold kümedirler. Ayrıca bu bir nebze güzel bir şey olabilir senin için. Takılmadan devam et. O adamlar senin maçında iyi oynasa bile genel manada kötülerki MMR'ları düşük. Bu bağlamda kendinden düşükler ile eşleşiyorlar. Ayarında kişiler illaki gelir.
ya aslında ben bunu bir avantaja çevire bilirim diye düşünüyorum çünkü benden iyi insanlarla oynarsam belki daha iyi olabilirim biraz gelişme va ama hala bazı maçlarda feedim bazılarında taşıyanım

Yeni konular

Geri
Yukarı