LOL uzaklaştırıldım ama nedenini öğrenemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam SSD aldın inşalalh veya yeni HDD'ye geçtin mi? PC kurtuldu mu?

Baştan hatalısınız zaten.

Kanka, yemin ederim ne üçüncü parti bir yazılım açtım, ne ağıza alınmayacak küfürler ettim, ne kasıtlı olarak intledim. Hiçbir şey yapmadım sadece geçen gün oyun taşıdıktan sonra earlyde sürekli bana sataşan takım arkadaşıma bedavadan aldın zaten konuşuyorsun hala köpek soyu yazdım. Bundan da ban atacaklarsa atsınlar zaten oyun boyu annemden girdi, inandığım dinden çıktı, üstüne taşıdığım oyunu kazandı.

Kanka, yemin ederim ne üçüncü parti bir yazılım açtım, ne ağıza alınmayacak küfürler ettim, ne kasıtlı olarak intledim. Hiçbir şey yapmadım sadece geçen gün oyun taşıdıktan sonra earlyde sürekli bana sataşan takım arkadaşıma bedavadan aldın zaten konuşuyorsun hala köpek soyu yazdım. Bundan da ban atacaklarsa atsınlar zaten oyun boyu annemden girdi, inandığım dinden çıktı, üstüne taşıdığım oyunu kazandı.

Hocam kore sunucusuna geçmenizi öneririm hiçbir şey anlamazsanız adamların dediklerinden kafa rahat.

Kusura bakmayın lakin 5 sezondur oynuyorum oyunu, sohbete 1 kere bile "ejdere gidelim, item bekliyorum, kusura bakma benim hatam" tarzı söylemler dışında yazı yazmadım. 1 kere chat banı bile yemedim. 400 küsür levelim. Hata sizde olabilir mi acaba?

Hocam kore sunucusuna geçmenizi öneririm hiçbir şey anlamazsanız adamların dediklerinden kafa rahat.

Abi kırk yılın başı oyuna bir geri döneyim dedim. Riven ve Jarvan IV oynuyordum. %65 winrate ile sezona başladım, git gide azaldı. Kitlesi berbat, sunucuları vasat, arayüzü bile bug dolu bir oyun, tıpkı çöp Valorant gibi adamların başarabildiği tek bir oyun var o da TFT başarılı oldukları bir diğer husus ise anticheat sistemi. O konuda da helal olsun beyinsiz Valve'nin bile yapamadığını yaptılar.

Kusura bakmayın lakin 5 sezondur oynuyorum oyunu, sohbete 1 kere bile "ejdere gidelim, item bekliyorum, kusura bakma benim hatam" tarzı söylemler dışında yazı yazmadım. 1 kere chat banı bile yemedim. 400 küsur Level'im. Hata sizde olabilir mi acaba?

Yavaş ol kardeşim. Chat banı yediğim kesin değil kaldı ki adam oyun boyu ailevi değerlerimden, dinime kadar küfür etti. Üstüne taşıdığım oyunda Win alıyoruz,

Abi kırk yılın başı oyuna bir geri döneyim dedim. Riven ve jarvan IV oynuyordum. %65 winrate ile sezona başladım, git gide azaldı. Kitlesi berbat, sunucuları vasat, arayüzü bile bug dolu bir oyun, tıpkı çöp Valorant gibi adamların başarabildiği tek bir oyun var o da tft, başarılı oldukları bir diğer husus ise anticheat sistemi. O konuda da helal olsun beyinsiz Valve'nin bile yapamadığını yaptılar.

Yavaş ol kardeşim. Chat banı yediğim kesin değil kaldı ki adam oyun boyu ailevi değerlerimden, dinime kadar küfür etti. Üstüne taşıdığım oyunda Win alıyoruz, nexusa vururken 6/11 skoruyla şu or*spu evladı oyun kazandı diye küfür ediyor, ne diyeyim bedavadan Win aldın kes sesini köpek soyu demek dışında. Küfür etmeye devam ettiği için tebrik mi edeyim?

Bilmem o arkadaş ile sohbete girdiyseniz aynı seviyeye düşmüş olmuyor musunuz? :) her küfür edene cevap verirsek bu iş biraz uzar sanki. Özellikle Online oyunlarda. Ben de bir sürü küfür yiyorum gülüp geçiyorum. Karşımdaki kim? Nedir? Ne değildir bilmiyorum ki? Sövsem ne sövmesem ne. Mesaj yazsam ne yazmasam ne. Zaten beni anlayabilecek bir insan küfür ederek konusmazdı. Benim görüş açım bu. Ha eğer adama hakaret, nefret söylemi içeren sözcükler kullandıysan Riot kuralları gereğince cezaya uygunsun.

Abi kırk yılın başı oyuna bir geri döneyim dedim. Riven ve jarvan IV oynuyordum. %65 winrate ile sezona başladım, git gide azaldı. Kitlesi berbat, sunucuları vasat, arayüzü bile bug dolu bir oyun, tıpkı çöp Valorant gibi adamların başarabildiği tek bir oyun var o da tft başarılı oldukları bir diğer husus ise anticheat sistemi. O konuda da helal olsun beyinsiz Valve'nin bile yapamadığını yaptılar.

Beğenmediğiniz oyunu oynamayın bence.

Bilmem o arkadaş ile sohbete girdiyseniz aynı seviyeye düşmüş olmuyor musunuz? :) Her küfür edene cevap verirsek bu iş biraz uzar sanki. Özellikle Online oyunlarda. Ben de bir sürü küfür yiyorum gülüp geçiyorum. Karşımdaki kim? Nedir? Ne değildir bilmiyorum ki? Sövsem ne sövmesem ne. Mesaj yazsam ne yazmasam ne. Zaten beni anlayabilecek bir insan küfür ederek konusmazdı. Benim görüş açım bu. Ha eğer adama hakaret, nefret söylemi içeren sözcükler kullandıysan Riot kuralları gereğince cezaya uygunsun.

Öncelikle Dora gibi hayatın bu oyundan ibaretmiş gibi Riot ağzıyla konuşma rica ediyorum. Riot kurallarını yemişim açık ara piyasanın en kötü oyun üreticisi Riot Games, ürettikleri oyunların kalitesi ortada yukarıda da yazdığım gibi yeni arayüze geçildiğinden beri bitmek bilmeyen buglar ve sorunları düzeltmek yerine Lux kostümü çıkaran bir ekip. Sezon 5 West Diamond 1 gördükten sonra bıraktığım ve asla pişmanlık duymadığım bir oyun yeni itemler ile birlikte belki daha güzel bir hal almıştır yenilenmiştir diye döneyim dedim. Pek bir anlamıda yokmuş açıkçası hala aynı basitlikte kusura bakmada oyun boyu cevap vermedim zaten genel olarak da küfür eden insanlara cevap vermem ama nankörlüğe tahammülüm yok. Oyun boyu ses etmedim, Nexusa vururken 6/11 skoruyla hala daha küfür ediyor geçmiş bir köşeye... Dönüp en azından bir iki laf söylemek hakkımdır. Bunu da reva görmeyecekse eğer olmaz olsun bu aptal beş para etmez sihirdar kanunları...

Öncelikle dora gibi hayatın bu oyundan ibaretmiş gibi Riot ağzıyla konuşma rica ediyorum. Riot kurallarını yemişim açık ara piyasanın en kötü oyun üreticisi Riot Games, ürettikleri oyunların kalitesi ortada yukarıda da yazdığım gibi yeni arayüze geçildiğinden beri bitmek bilmeyen buglar ve sorunları düzeltmek yerine lux kostümü çıkaran bir ekip. Sezon 5 West diamond 1 gördükten sonra bıraktığım ve asla pişmanlık duymadığım bir oyun yeni itemler ile birlikte belki daha güzel bir hal almıştır yenilenmiştir diye döneyim dedim. Pek bir anlamıda yokmuş açıkçası hala aynı basitlikte kusura bakmada oyun boyu cevap vermedim zaten genel olarak da küfür eden insanlara cevap vermem ama nankörlüğe tahammülüm yok. Oyun boyu ses etmedim nexusa vururken 6/11 skoruyla hala daha küfür ediyor geçmiş köşeye dönüp en azından bir iki laf söylemek hakkımdır. Bunu da reva görmeyecekse eğer olmaz olsun bu aptal beş para etmez sihirdar kanunları... XD XD xd.

Madem bu kadar kötü bir firma olduğunu düşünüyorsunuz silin gitsin. Neden umrunuzda olsun ki hangi sebepten ban yediğiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı