Lol ve CS:GO İçin Red Switch vs Brown Switch

Lol Ve CS:GO İçin Hangi Switch

• Red

Oy: 17 63,0%
  • Brown

Oy: 10 37,0%

• Oy verenlerin toplamı
    27

Müptezel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar mekanik klavye alacağım fakat önüme bir engel daha çıktı. Belirlediğim klavyede 2 switch seçeneği var red ve brown. Oynadığım 2 oyun var Lol ve CS:GO. Bu iki oyun için sizce hangi switchi tercih etmeliyim ?

Kırmızı oyun, mavi yazı için daha uygun. Kahverengi ise ikisinin arasında. Yani oyun için kırmızı daha iyi. Ayrıca sessizmiş.

Peki brown switchte Tactile Feedback (tuşun basıldığına dair bir geri bildirim vermesi ve ya basış esnasında hissedilen geri besleme hissiyatı) var ve red switchte bu yok. Bu çok fazla fark yaratır mı ? Çünkü ben tactile feedback olmasından yanayım tuşa bastığımda elime güzel bir hissiyat gelsin istiyorum. Eğer yaratacaksa da brown alsam Lol'de veya CS:GO'da dezavantaj yaşar mıyım ?

Sizin tercihinize kalmış o. Tactile istiyorsanız brown alın. Ben kullanmadığım için kesin bir şey söyleyemem.

Bide red switch basmak için harcamamız gereken kuvvet en az olanı Lol'de bu bana dezavantaj olarak geri döner mi ? (Yanlışlıkla tuşlara basma yönünden)

Mesaj yazamadığım için üzgünüm şifremi unutmuştum uzun süre bulmak için uğraştım ve sonunda buldum. Soruna cevap verecek olursam sonunda brown switch almaya karar verdim çokta memnunum hatta videosunu bile çektim en yakın zamanda yükleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı