Çözüldü LoL Wild Rift girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İbrahim Gürel

Hectopat
Yer
Ankara
Sorunum şu ki hesap bilgilerini girince hizmet şartları kısmı çıkıyor ve tiki isaretliyorum ancak ilerle tarzında bir tuş yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-01-12-00-27-48.png
    Screenshot_2021-01-12-00-27-48.png
    250,4 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Birader biz riot muyuz? Desteğe falan mesaj yolla bug falandır onu da mı biz çözelim yani? Ya sabır ya. Gelmiş burda atar gider yapıyorsun yardım etmeye çalışanlara. Sanki biliyoruz da senden saklıyoruz.
En azından bilmiyorum de. Yarım saat yeniletme sayfayı. Ben neden cozmuyorsunuz diye değil neden cevaplamiyorsunuz diye tepki gösterdim. Bilmiyorum desen anlarım zaten.

En azından bilmiyorum de. Yarım saat yeniletme sayfayı. Ben neden cozmuyorsunuz diye değil neden cevaplamiyorsunuz diye tepki gösterdim. Bilmiyorum desen anlarım zaten.
Yani cevaplamıyorsam unutmuş olabilirim, bilmediğim için cevaplamıyor olabilirim? Bilen biri görürse cevaplar. Bu ne acele sanki devlet meselesi.

Yani cevaplamıyorsam unutmuş olabilirim, bilmediğim için cevaplamıyor olabilirim? Bilen biri görürse cevaplar. Bu ne acele sanki devlet meselesi.
Hocam ilk defa mobil bir oyun indirdim. Ve kurarken 40 ayrı sorunla uğraştım. Artık ben de bunaldım. Bu yüzden aceleciyim. Ki zaten biraz da o yüzden sinirliyim. Bu yüzden üzerinize gittim. Ama oyun çok sinir bozucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı