LoL Wild Rift mi Mobile Legends: Bang Bang mı?

emrefb1771

Picopat
Daha fazla  
Cihazım Redmi 10C LoL Wild Rift ve Mobile Legends: Bang Bang'ı rahatça kaldırıyor. Depolama alanım yüksek, sizce hangisini oynamalıyım? LoL Wild Rift mi Mobile Legends: Bang Bang mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Wild Rift.

Bireysel oynayarak tüm takımı ezmekten ziyade takım oyunu ve rakip koridoru ezerek kule açmanın ön planda olduğu bir oyun.

Beğenmediğim hususlar ise oyundaki saçma hataları çabuk düzeltmemeleri ve yeni çıkan kahramanların aşırı güçlü oluyor olması.

Wild Rift tabii ki bu atla eşeği kıyaslamak olmuş.

Wild Rift.

Bireysel oynayarak tüm takımı ezmekten ziyade takım oyunu ve rakip koridoru ezerek kule açmanın ön planda olduğu bir oyun.

Beğenmediğim hususlar ise oyundaki saçma hataları çabuk düzeltmemeleri ve yeni çıkan kahramanların aşırı güçlü oluyor olması.

Cevaplar için teşekkür ederim sizce Redmi 10C 128 GB hafıza 4+2 GB RAM LoL Wild Rift kaldırır mı? Kaldırırsa kasar mı kaç FPS verir.

S4 zamanından S15e kadar MLBB oynadım oyun güzeldi lakin artık her karakter bozulmaya denge bitmişti bıraktım şu an s bilmem kaç olmuştur arada bir girer kulüp oynarım ama eski zevki vermemekte Mobile Legends'ten sonra bilgisayardan LoL'e başlamıştım ve MLBB'nin bir mobil oyundan fazlası olmadığını gördüm basit ve sade eğer ki mobil oyun arayışındaysanız MLBB eğer ki biraz daha detay ve zorlu bir oyun istiyorsanız Wild Rift'te bilgisayardakinin tadını verecektir Wild Rift sistem gereksinimleri daha çok ister daha güncel ve daha iyi grafikli oyundur. Wild Rift'te oyuncu kitlesi az gibi MLBB mobil kitlede daha çok çocuksu kitleye hitap ettiği için Wild Rift oyuncu sayısı az çok oynamadım kısa süre oynadım sevdiğim karakterler geldiğinde denerim arada bir iyi oyunlar dilerim.

Bu fightlarda aldığım FPS tabii 5V5 drake fightlarında kasma oluyordu ama cihazım oyun telefonu değil dostum gayet normal, midde 1V1 oynarken 51 55FPS alıyordum Game booster kullanmanı öneririm.

Peki Redmi 10C günde 1,5 saat LoL Wild Rift oynanırsa oyun kasarmı veya telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı