LoL Yaratıcı nickler

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhaba, bu aralar LoL' de nickimi değiştirmeyi planlıyorum ve yaratıcı nicklere ihtiyacım var. Amaç tek bana nick önerisi değil birazda eğlenmek açıkcası insanlar öyle nickler söylüyor ki gülmeden duramıyorsun. :) Herkes ortaya bir şeyler atsın atılarları birleştirsin bakalım ortaya neler çıkacak. Tabi uygun gördüğümüde nickim yapıcam. Biliyorum argo olmadan yaratıcı nick bulmakda zor ama olsun argo olmasın. :) Bide son olarak kro kro nickler önersenizde olur. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sasaki KOJIRO veya sadece Kojiro. Zamanın en iyi ve kibirli samuraylarındandır. Kılıcını o kadar hızlı kullanırmış ki, aynı anda 3 yerden saldırdığı söylenir. Ölümü ise karşısındakini fazla küçümsediği için kafasına tahta sopayla vurularak olmuştur.
1.jpg

Malifalitiko, Flütarist, Arap Faresi. (Çok düşündüm)
Sasaki KOJIRO veya sadece Kojiro. Zamanın en iyi ve kibirli samuraylarındandır. Kılıcını o kadar hızlı kullanırmış ki, aynı anda 3 yerden saldırdığı söylenir. Ölümü ise karşısındakini fazla küçümsediği için kafasına tahta sopayla vurularak olmuştur.
Eki Görüntüle 134575
Filmi var mı?

Filmi var fakat çok eski. Mangası var, animesi de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Ölmeden önce söylediği söz: "Ben onu bir kırlangıç kadar narin sandım. O ise bir aslan kadar vahşi çıktı. Kadınları tanıdığımı sanırdım.")

Eki Görüntüle 134575
Fatih abi aslında kojiro hoşuma gitti. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı