LoL yenilen ban süresi öğrenme

Onelight

Centipat
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi istemciye hesabım gelmiyor böyle kalıyor. Haksız ban yedim peki ama kaç saatlik ban nasıl öğreneceğim? İlk defa ban yedim bu arada.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 986
Ticketıma yanıt geldi 2 haftalık ban yemişim küfürden dolayı. hala işlemdeymiş yüksek ihtimalle seninki de aynı durumdadır. ticket atarak kaç gün olduğunu öğrenebilirsin.
Knk aynısı bendede var ekranda hiçbir açıklama yok sadece siyah ve imleç dönüyor sitedende son raporlara baktım bunu yazıyor :Oyuncular seni son 20 oyununda, olumsuz hareketlerinden veya hakaret içeren sözlerinden ötürü 0 kere rapor etti. Sıkça raporlandığın oyunlara ait bazı sohbet kayıtları aşağıda: kayıt filanda yok bu arada 2 ay önce 14 gün yedim şimdi perma mı yemişimdir yoksa 14 gün mü ?
2 hafta ban yemişim bende arkadaşlar, bir daha olursa perma yiyeceğim o yüzden dikkat edin sakin oynamaya çalışın, bazılarına karşı sakin olamazsakta.
Knk aynısı bendede var ekranda hiçbir açıklama yok sadece siyah ve imleç dönüyor sitedende son raporlara baktım bunu yazıyor :Oyuncular seni son 20 oyununda, olumsuz hareketlerinden veya hakaret içeren sözlerinden ötürü 0 kere rapor etti. Sıkça raporlandığın oyunlara ait bazı sohbet kayıtları aşağıda: kayıt filanda yok bu arada 2 ay önce 14 gün yedim şimdi perma mı yemişimdir yoksa 14 gün mü ?

Geri
Yukarı