LoL yönetici olarak açılıyor

l3edo

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Riot Client, LoL masaüstünde yönetici olarak çalışıyor. Uyumluluktan baktım yönetici olarak başlat seçeneği seçili değil sil yükle yaptım gene düzelmedi var mıdır çözümü bilen?

1707318277495.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Client, LoL masaüstünde yönetici olarak çalışıyor. Uyumluluktan baktım yönetici olarak başlat seçeneği seçili değil sil yükle yaptım gene düzelmedi var mıdır çözümü bilen?

Eki Görüntüle 2109848
Dosya konumunu açıp bi geri gidip League of Legends klosörüne girip alt kısımda bulunun LeagueClient.exe'ye sağ tıklayıp kısayol oluştur deyip kısayolu masaüstüne atarsan düzelir

Yüklerken izin verdiyseniz ondan olabilir. Ben format atınca düzelmişti.
Şimdi bir kez daha deniyorum sormadı öyle bir şey .

Dosya konumunu açıp bi geri gidip League of Legends klosörüne girip alt kısımda bulunun LeagueClient.exe'ye sağ tıklayıp kısayol oluştur deyip kısayolu masaüstüne atarsan düzelir
Onu da denedim bu sefer de oyun açılmadı anlamıyorum vallahi.

Yüklerken yönetici izni almaya çalışıyor Riot Client. Verirseniz de bir şey olmuyor bende açılmıyordu verdim açıldı. Format atmayın gerek olduğunu sanmıyorum bilen biri varsa yazar.
Yok yok formatla uğraşmam zaten sadece her seferinde izin alarak açılması sinirimi bozuyor.

Şimdi bir kez daha deniyorum sormadı öyle bir şey .

Onu da denedim bu sefer de oyun açılmadı anlamıyorum vallahi.
Masaüstünüze text dosyası oluşturup adını "run-as-non-admin.bat" (tırnaklar dahil değil) yapın.
Text dosyasının içine aşağıdaki kodu yapıştırın.

cmd /min /C "set __COMPAT_LAYER=RUNASINVOKER && start "" %1"

Bu işlemden sonra çalıştırmak istediğiniz uygulamayı bu bat dosyasının üstüne sürükleyip bırakın. Artık admin haklarına sahip olmadan çalışacaktır.

*Ekleme
Text dosyasının içine verdiğim kodu yapıştırdıktan sonra farklı kaydet seçeneğine tıklayıp sağ alttan "tüm dosyalar" seçeneğini seçerek kaydedin. Yoksa .bat dosyası olarak kaydedilmeyecektir.

Masaüstünüze text dosyası oluşturup adını "run-as-non-admin.bat" (tırnaklar dahil değil) yapın.
Text dosyasının içine aşağıdaki kodu yapıştırın.

cmd /min /C "set __COMPAT_LAYER=RUNASINVOKER && start "" %1"

Bu işlemden sonra çalıştırmak istediğiniz uygulamayı bu bat dosyasının üstüne sürükleyip bırakın. Artık admin haklarına sahip olmadan çalışacaktır.

*Ekleme
Text dosyasının içine verdiğim kodu yapıştırdıktan sonra farklı kaydet seçeneğine tıklayıp sağ alttan "tüm dosyalar" seçeneğini seçerek kaydedin. Yoksa .bat dosyası olarak kaydedilmeyecektir.
Oyun yüklendikten sonra deneyeceğim teşekkür ederim.

Geri
Yukarı