Çözüldü LoL yüklenirken takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar, hata gördüğünüz gibi aşağıda. Daha dün girdiğim oyuna bugün giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

1618740888110.png

Çözüm
Hocam sorun çözüldü, biraz oynayıp kapattım oyunu. Sonra açtım bu sefer açıyorum Riot Client introsu geliyor. League of Legends yazısı gelmiyor hiç açılmıyor oyun.
Aşağıya cmd komutuna yazacağın birkaç satır yazacağım. Ben çoğu zaman bunu yapıyorum oyun açılmadığı zamanlar. Deneyip görebilirsin.

ipconfig/flushdns
ipconfig/release
ipconfig/renew

İnternetten ne işe yaradıklarına bakabilirsin. Güvenmezsen yapmayabilirsin. :)

Dipnot: Cmd programını Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. Kodları yazdıktan sonra bilgisayara ve modeme reset atın.
Hocam sorun çözüldü, biraz oynayıp kapattım oyunu. Sonra açtım bu sefer açıyorum Riot Client introsu geliyor. League of Legends yazısı gelmiyor hiç açılmıyor oyun.

Aşağıya cmd komutuna yazacağın birkaç satır yazacağım. Ben çoğu zaman bunu yapıyorum oyun açılmadığı zamanlar. Deneyip görebilirsin.

ipconfig/flushdns
ipconfig/release
ipconfig/renew

İnternetten ne işe yaradıklarına bakabilirsin. Güvenmezsen yapmayabilirsin. :)

Dipnot: Cmd programını Yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın. Kodları yazdıktan sonra bilgisayara ve modeme reset atın.

Çözüm

Geri
Yukarı