LoL'de Alt Tab atılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

waweecimnasilsin

Centipat
LoL'e girdiğim zaman Alt Tab atamıyorum. Atmam için arkada herhangi bir şeyin açık olması lazım. Fakat o kadar hızlı Alt Tab oluyor ki normal oyunlardan daha az sürede açılıyor. Google Chrome'u alta aldığım gibi otomatik LoL'e giriyor istemeyerek. Arada 75 FPS sabit oluyor 2 gündür LoL'de sıkıntı çekiyorum bugün silip geri yükledim fakat aynı sorun devam etmekte ayarlardan mı bir şey yapacağım bilmiyorum.

Ekran modu çerçevesiz modda mı?
Eğer değilse, çerçevesiz moda al.
Çerçevesiz moddaysa tam ekran moduna al.

Onu denedim fakat olmadı. Değişiklik oldu fakat aynı sorun devam etmekte.

Windows tuşu + D kombinasyonunu deneyin.

Bu da olmadı Windows tuşuna basınca da olmuyor arkada bir şeyin açık olmasını istiyor fakat ben istemiyorum doğru düzgün Alt Tab atılmıyor.

LoL'e girdiğim zaman Alt Tab atamıyorum. Atmam için arkada herhangi bir şeyin açık olması lazım. Fakat o kadar hızlı Alt Tab oluyor ki normal oyunlardan daha az sürede açılıyor. Google Chrome'u alta aldığım gibi otomatik LoL'e giriyor istemeyerek. Arada 75 FPS sabit oluyor 2 gündür LoL'de sıkıntı çekiyorum bugün silip geri yükledim fakat aynı sorun devam etmekte ayarlardan mı bir şey yapacağım bilmiyorum.

Aynı Sorun bende de var kardeşim dediğin gibi son bir kaç gündür var güncellemeden sonra olmuş olabilir ama istemeyerek alt tab dan oyuna dönmesi ve fps düşüklüğü tam da aynı sorun bende var ne yapmamız lazım sorunu çözebildin mi? Ekran kartından sandım ve garantiye gönderdim boş yere anladım ki oyundan kaynaklanıyor nasıl çözeceğiz bu durumu ?
Aynı sorun bendede var.Son güncellemeden sonra lolde alt tab atamıyorum.
Aynı sorunu aynı günden beri yaşıyoruz arkadaşlar bunu nasıl çözeceğiz lanet sorun nereden çıktı böyle bıktırdı hatta oyuna dönünce fotoğraf çeker gibi anlık siyah kararmalar oluyor sanki oyun fotoğraf çekiyor o anı fps düşüyor oynatmıyor bilet gönderdim bakalım ne cevap verecekler siz çözebildiniz mi ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba bende aynı sorunu 2 gündür yaşıyorum. Ben Laptop'u söküp temizleyip yeni format bile attım sorun bence bizden kaynaklı değil. Oyunsal bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı