LoL'de Alt Tab yapınca masaüstüne dönmüyor

Syleus

Femtopat
Daha fazla  
League of Legends oynarken oyun içinde Alt Tab yapıp açık olan herhangi bir uygulamaya geçtiğim zaman o açılan uygulamayı simge durumuna küçülttüğümde oyuna geri dönüyor masaüstüne dönmüyor, ancak masaüstünü göstere basarsam o şekilde masaüstüne dönebiliyorum. Diğer hiçbir oyunda böyle bir sorun yok sadece LoL'de bunu yapıyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu bu gün başladı neden kaynaklı olabilir acaba rahatsız edici bir sorun değil ama alışana kadar biraz sorun çıkaracak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı sorun bende yaşıyorum, bende FPS sabitlemesi de oldu. Bir türlü düzeltemiyorum format attım yine çözülmedi. Durduk yere oldu. Alt+Tab'dan başka bir uygulama geçip tekrar LoL'e dönünce FPS'im 1 sn de olsa düzeliyor sonra tekrar 60 da sabit kalıyor.

Merhaba aynı sorun bende yaşıyorum, bende FPS sabitlemesi de oldu. Bir türlü düzeltemiyorum format attım yine çözülmedi. Durduk yere oldu. Alt+Tab'dan başka bir uygulama geçip tekrar LoL'e dönünce FPS'im 1 sn de olsa düzeliyor sonra tekrar 60 da sabit kalıyor.
Bende FPS problemi yok ancak alt tabdan başka uygulamaya geçip açtığım uygulamayı simge durumuna küçültüp masaüstüne dönmek istediğimde direkt oyuna dönüş yapıyor sanırım bu oyuna gelen yama ile oldu aynı şekilde oyun içinde arayüzde chat bölümünün yazıları çok büyüyor her seferinde küçültüyorum aslında aynı değerde kalıyor (50'de) ancak alt tab yapıp oyuna döndüğümde o değerde yine büyük oluyor yazılar tekrar düzeltme yapınca düzeliyor.

Evet dediğiniz chat problemi bende de vardı. Destek bölümüne ticket açtım bakalım nasıl bir geri dönüş olacak. 4 gündür oyun oynayamıyorum ve etkinlik kartım yalan oldu bunun yüzünden.

Oyun tam ekran çerçeveli modunda veyahut oyun dosyasının yürütmek için son kök bölümündeki ".exe"'nin özelliklerinden tam ekran optimizasyonları devre dışı bırakılmış. Düzeltirseniz sorun ortadan kalkar.
Size zahmet, "Alt+Tab" yerine "CTRL+Shift+ESC" dener misiniz?

Oyun tam ekran çerçeveli modunda veyahut oyun dosyasının yürütmek için son kök bölümündeki ".exe"'nin özelliklerinden tam ekran optimizasyonları devre dışı bırakılmış. Düzeltirseniz sorun ortadan kalkar.
Size zahmet, "Alt+Tab" yerine "CTRL+Shift+ESC" dener misiniz?

Merhaba, teşekkürler cevap için ama bende olumlu bir sonuç yaratmadı FPS konusunda hala 75 FPS sabit. "CTRL+Shift+ESC" de etki etmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı