Çözüldü LoL'de ani FPS düşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ImmuneSyndrome

Hectopat
Yer
UK Parliament Building
Daha fazla  
Meslek
Engineer
İmzamda kullandığım donanımı görebilirsiniz. W11 kullanıyorum. TF'lerde özellikle saniyelik drop giriyor. Kime vuracağımı şaşırıyorum. Bunu yaşayan var mı? Oyunda Afterburner'le kontrol sağlıyorum. Ekran kartım %15-20 civarlarında kullanıyor. İşlemci de 62-63 derecelerde kullanıyor. Hiçbir oyunda yaşamadığım şeyi bunda yaşıyorum garip bir şekilde. En son grafikleri düşürdüm fakat fayda etmedi. Sorunu yaşamış çözmüş biri varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. İyi Sosyaller.

İşlemci: Ryzen 7 5800X + Cougar 240mm Sıvı Soğutma Ekran Kartı: XFX 6900XT Anakart: ASUS TUF GAMİNG X570 4400MHZ Ram: Trident Z 16*2 3600MHz CL16 SSD: XPG SX8200 PRO 256GB + XPG SX6200 PRO 512GB HDD: Seagate Barracuda 2 TB Kasa: COUGAR Gemini S RGB + 750 W 80+ Bronze PSU Monitör: ASUS ROG XG27UQ 4K 144Hz 1Ms + Asus 60Hz 1Ms Klavye: Corsair K95 Cherry Mix Mekanik Mouse: Logitech G502 SE Kulaklık: SteelSeries Arctis 7

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamda kullandığım donanımı görebilirsiniz. W11 kullanıyorum. TF'lerde özellikle saniyelik drop giriyor. Kime vuracağımı şaşırıyorum. Bunu yaşayan var mı? Oyunda Afterburner'le kontrol sağlıyorum. Ekran kartım %15-20 civarlarında kullanıyor. İşlemci de 62-63 derecelerde kullanıyor. Hiçbir oyunda yaşamadığım şeyi bunda yaşıyorum garip bir şekilde. En son grafikleri düşürdüm fakat fayda etmedi. Sorunu yaşamış çözmüş biri varsa yardımcı olmasını rica ediyorum. İyi Sosyaller.
Ekran kartı kullanımı düşük ondan olabilir hocam.

Daha yeni sıfır kurdum hocam.

Farkındayım fazla az kullanıyor ama neden ? Onu anlayabilmiş değilim.
AMD Yazılımını çok bilmiyorum NVIDIA'da oyun ayarları vardı eğer sende varsa LoL'ü ekleyip yükü ekran kartına bindirebilirsin veya bütün ayarları fulleyip yükü yine bindirebilirsin.

Merhaba Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çözebildinmi?

Geri
Yukarı