LoL'de Atatürk'e küfür eden şahıs şikayet edilirse sonuç çıkar mı?

heyy

Femtopat
Daha fazla  
Oyunuma gelen Zed oyun boyunca Atatürk'e türklüğe küfürler etti. Hepsini SS aldım ve savcılığa gitmeyi düşünüyorum. Sonuç çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunuma gelen Zed oyun boyunca Atatürk'e türklüğe küfürler etti. Hepsini SS aldım ve savcılığa gitmeyi düşünüyorum. Sonuç çıkar mı?

Bence çıkar. Örnek: Jahrein'de böyle bir durum yaşamıştı.

Siz ona küfür etmediyseniz şikayet edin derim ama ve lakin bir sonuç çıkacağını sanmıyorum, reportlayabilirsiniz.

Şahsa küfür edilmediği için Cimer'e şikayet etmek gerekmez mi ? İnternette öyle görmüştüm

En fazla para cezası yer. Oyundan raporlarsanız ban yiyebilir. Fakat yok böyle hapis cezası falan alacakmış yok öyle şeyler.

Neden öyle sanıyorsunuz?

Riot bu kişilerin bilgilerini veriyor mu? Süreç ne kadar sürer?

Riot bilgi vermiyor kesinlikle hatta bilet attığınızda bile banlandığını öğrenemiyorsunuz. Eğer sansürsüz bir şekilde küfür ettiyse perma ban yer zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…