LoL'de dereceli girince karşıya iyi oyuncular geliyor

Hocam LoL de 5 pre olmadığınız sürece bu takım faktörü çileden çıkartır yapacak hiçbir şey yok. Bu oyun ne yazık ki 1V5 atarak kazanılan bir oyun değil.
Ben Lol bilmem Dotacıyım ama işte bu düşünce tarzı yanlış. Rankı yüksek oyuncular nasıl kazanıyor sanıyormusunuz onlar takım arkadaşlarından çok memnunlar. Dota oynadığım için mecburen oradan örnek vereceğim rankı yüksek oyuncuları izleyin her maç neredeyse takım arkadaşlarının saçma sapan davranışları yüzünden çileden çıkıyorlar ama yine de winrateleri %60, %65.

Ben LoL bilmem DotA'cıyım ama işte bu düşünce tarzı yanlış. Rankı yüksek oyuncular nasıl kazanıyor sanıyor musunuz onlar takım arkadaşlarından çok memnunlar. DotA oynadığım için mecburen oradan örnek vereceğim rankı yüksek oyuncuları izleyin her maç neredeyse takım arkadaşlarının saçma sapan davranışları yüzünden çileden çıkıyorlar ama yine de winrateleri %60, %65.

Hocam tamam benim dediğim şeyi yazmışsınız zaten hiçbir oyuncu tek başına taşıyamaz ayrıca o elolarda bir zahmet 60-65 wr ye sahip olsunlar. Kaldı ki 60-65 çok yüksek bir sayı değil. Takımlarına bronz gümüş gelmiyor.

Geri
Yukarı