LoL'de dereceli maçta kazanınca kaç LP alıyorsunuz?

Yine elmastı. Elmas 4 veya 3 bitirmiştim. Bu sezon elmas 1 e kadar kastım hala + 16 civarı veriyordu. Bazen + 13 bile verdiği oluyordu.
Fazla oyun sayisiyla D4 bitirdiyseniz, D1'de o yuzden lp vermiyordur. Bu lp mantigi sacma bence insanlarin rank kasmasina pek izin vermiyor. O yuzden genelde fresh account kasmayi tercih ediyor insanlar.

Fazla oyun sayisiyla D4 bitirdiyseniz, D1'de o yuzden lp vermiyordur. Bu lp mantigi sacma bence insanlarin rank kasmasina pek izin vermiyor. O yuzden genelde fresh account kasmayi tercih ediyor insanlar.
Aynen öyle EUW fresh hesap açtım zaten şuan orada oynuyorum. Arkadaşım D2 kasmıştı bu sezon oda sinirlendi EUW hesabı açtı, onda da oyun sayısı arttı onun da LP si azaldı gitti bir tane daha EUW hesap açtı bir daha kastı. Hesabında çok fazla kaybedecek şeyi olmayan arkadaşlara (kostüm vs.) yeni hesap açmalarını öneririm.

Gelecek sezon rankler ve MMR hard reset olabilir belki (kesin değil). Onu da bekleyebilirsiniz.

İlk 10 maçı mı atıyorsun? 22-23 lp gelmesi imkansız.
İlk 10 maçta 22 23 lp den çok daha fazla lp geliyor, ilk 10 maçtan sonra (sıfır smurf hesapla ise) 27 28 lp gelmeye başlar eğer winrateniz yüksek ise. Bozgun aldıkça ve lose çoğaldıkça 2 3 lp eksilerek gelmeye başlar, şuan sıfır hesapla 16 win 5 lose var 28 lp alıyorum.

Elo hell diye bir şey yok efendim.

Emin misin bu kanıya nasıl vardın?

Emin misin bu kanıya nasıl vardın?

5 sezondur TR chall EUW masterım+ eloboost yapıyorum olsa bilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı