LoL'de dişi Hero'lar daha güçlü

Şampiyonlar yamalara yani metalara göre güçlenir yani her zaman aynı hero güçlü olmaz. Kadın şampiyonlar oynamayı dene bundan sonra erkek şampiyonlar güçlü gelir sana :) Son dönemlerde erkeklerin aşırı ezildiğini düşünüyorum ama ben senin kadar saçmalamadım saçmalık bu söylediklerin.

Ben Lux oynarken de karşı Veigar tek atıyor. Cinsiyetle alakası yok bu olayın. Master yi , Rengar, Jax gibi yakaladığına pat pat indiren herolar da var.

Riot Games'in sahibi degil mi Tencent?
"Tencent Games" lafına takılanlar niye takıldı acaba? Riot Games, Tencent Games'in altında çalışan bir firma artık. Yanlış hatırlamıyorsam 2016 civarlarında Tencent satın aldı Riot'u.
Riot firmasını Tencent almamış mıydı?
Sadece gelir bakımından Tencent'a ait. Yani hisse sahibi, söz sahibi değil. Riot oyunlarını gene yöneten Riot.

Sadece gelir bakımından Tencent'a ait. Yani hisse sahibi, söz sahibi değil. Riot oyunlarını gene yöneten Riot.
2015-2016 öncesinde hisselerin çoğunluğu Tencent'e aitti zaten Riot Games'in. 2015-2016 zamanlarında ise hisselerin tamamı olmak üzere Tencent satın aldı. Yani aslına bakarsan bayağı bir söz sahibidir Tencent. Fakat bu demek değildir ki Riot Games'in oyun yapım süreçlerine karışacak. Burada ki hisselerin satılma sebebi şirkete yatırım amaçlıdır. Yapılacak oyunlara, bütçe aktarımı düşüncesidir. Zaten bu yüzden Valorant, Ruined King gibi ekstra oyunlar çok daha rahat bir şekilde çıktı. İlerleyen zamanlarda da bu sayede büyük bir MMO oyunu göreceğiz zaten. İşte uzun lafın kısası Riot Games şirketi, tamamı ile "Tencent" şirketine aittir.

2015-2016 öncesinde hisselerin çoğunluğu Tencent'e aitti zaten Riot Games'in. 2015-2016 zamanlarında ise hisselerin tamamı olmak üzere Tencent satın aldı. Yani aslına bakarsan bayağı bir söz sahibidir Tencent. Fakat bu demek değildir ki Riot Games'in oyun yapım süreçlerine karışacak. Burada ki hisselerin satılma sebebi şirkete yatırım amaçlıdır. Yapılacak oyunlara, bütçe aktarımı düşüncesidir. Zaten bu yüzden Valorant, Ruined King gibi ekstra oyunlar çok daha rahat bir şekilde çıktı. İlerleyen zamanlarda da bu sayede büyük bir MMO oyunu göreceğiz zaten. İşte uzun lafın kısası Riot Games şirketi, tamamı ile "Tencent" şirketine aittir.
Ben de kısaca aynısını dedim aslında. 👍

Mantıklı tek cevap veren yok. MF Jinx gibi çarlar maç taşıyor ama bunların erkek versiyonları taşıyamıyor. Neyse ki sjw Riot'un LoL'ünü bıraktım.
Kanka bence sen kötü oynayışına bahane buluyorsun gibi geldi. Ben bir karakterin kız ya da erkek olmasına hiç takılmıyorum güçlüyse alıp oynuyorum ne var bunda sırf kız diye jinx mi oynamayacağım? Ki baktığın zaman lucian gibi bir örnek var her adcyi 1v1de rahat kesebiliyor, draven var her dönem soloq'nun kabusu olmuş bir şampiyon. Ezreal var esporda her daim gözde olmuş , evet son dönemde çok kız şampiyon çıktı ama bu durum öyle uçurum falan değil.
Jinx mf gibi şampiyonların erkek versiyonu aphelios o da yeterince güçlü ama oynaması zor.

Mantıklı tek cevap veren yok. MF Jinx gibi çarlar maç taşıyor ama bunların erkek versiyonları taşıyamıyor. Neyse ki sjw Riot'un LoL'ünü bıraktım.
O sırada tek düz vuruş ile 2000 vuran Jhin, tek Q ile 3000 vuran Draven, bir komboyla 3000 hasar çıkartan Lucian, AP kasarak R W Q atıp 6000 vuran Varus ve oradan buradan ''İĞNELER ÇUVALDIZLAR IHEHEHĞEHĞEHE'' diyerek çıkan ve penta atan Twitch:

Dosya Ekleri

• a.jpg
    a.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı