LoL'de dişi Hero'lar daha güçlü

Kai'Sa Jinx Vayne cait kata vs kendi klasmanındaki ADC-nişancı vs gibi klasmanda erkek Hero'lardan.
Daha güçlüler.
1V1 de en güçlü ezergeçer ıllaoi.
En güçlü ADC'ler tartışmasız Jinx, Vayne. Burada kesinlikle dişiler hakim.
Asassin olarak Akali ve kata.
5-0 Aatrox oynuyorum 5-0 Jinx yanında SUP'u olmadan beni kesiyor. Beni nasıl kesebilir yanında SUP'u olmadan? Madem 1V1 ADC bir ezergeçeri kesebiliyor o zaman Support rolü neden var? O beni yanında SUP'u varken kesebilmeliydi.
Varus, Jhin, lucıan 1V1 de kesemiyor ama.
Tencent Games meriçliğini ortaya koyuyor yine.

Ne dediğinizi bu forumdaki kimse anlamıyor maalesef lütfen artık 8 yaşında her şeye muhalefet olmak için konuşan çocuklar gibi davranmayınız ayrıca dedikleriniz çok komik sadece gülüyorum iyi günler dilerim oyun hakkında da yorum yapacaksanız kendinizi geliştirip yapmanızı tavsiye ederim iyi günler dilerim.

Bence stunu bol ve etkili olan sampiyonlar cok bozuktur bana gore.
Bir de oyundaki hitboxlar yani hatalar oynanisa cok etki ediyor.

Dostum ciddi misim sen? Kimden tek yedin acaba? Ben en son böyle bir cümleyi Riot kız karakterlerle oynayın diye bir görev vermişti orada görmüştüm.

Dostum söylediklerinde bir mantık yok. Bu oyuncuya göre değişir. Yani olay Hero değil, oyuncudur.
Bir cok firma gibi Rito da feminizim, LGBT ve siyahileri destekliyor.

Bakiniz K`senta. Kendisi escinsel bir siyahi erkek.
O yuzden disi karakterlerin falan guclu olmasi mantikli olabilir.

Kadin erkek diye ayrim yaptigimizda ki sonuclara ve kazanma oranlarina bakilmasi gerekir.

Bir cok firma gibi Rito da feminizim, LGBT ve siyahileri destekliyor.

Bakiniz K`senta. Kendisi escinsel bir siyahi erkek.
O yuzden disi karakterlerin falan guclu olmasi mantikli olabilir.

Kadin erkek diye ayrim yaptigimizda ki sonuclara ve kazanma oranlarina bakilmasi gerekir.
Hocam yanlış anlamayın ama iyi misiniz?

Geri
Yukarı