Bence oyundaki tüm tanklar çok iyi. Burada önemli olan sizin stratejiniz. Sizin oyun stratejinize göre bir Hero ya iyidir, ya da kötüdür. Bunu göz önüne alarak Hero seçimi yapılmalı bana göre. Bunun dışında yapılmış tüm Hero'lar zaten düşünülerek yapılmıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cho'Gath da baya süper tanktır. Onun Ulti'sini Full'leyin ve 3 Elixir'ı alın, sonra saldırın. :) Şuanda onla 7 maç falan yaptım, ve 3'ünde bu forma ulaştım. Rakibin Base'inin önüne geçip dansedin. Big Bad Shiny Cho ! :D
Koray, her tank süperdir. Ama Bazı tankların üstünlükleri daha fazla. 2 örnek vereyim. Dr. Mundo Ulti'sinin Cooldown'ı 60 saniye, ama 30 saniyede bir açılıyor. Sonra Garen'nın Health Regen yapması büyük bir avantaj.

Siz tankla DPS'i karıştırıyorsunuz. Mordekaiser ne ya ? Peki Rammus ? Beyler iyi misiniz ? "En iyi tank" yazıyor o başlıkta. Yani Pure Def\HP bazlı olacak. Shen (Lanet olsun şu Imba şampiyona.) ve Alistar diyorum.

Bence oyundaki tüm tanklar çok iyi. Burada önemli olan sizin stratejiniz. Sizin oyun stratejinize göre bir Hero ya iyidir, ya da kötüdür. Bunu göz önüne alarak Hero seçimi yapılmalı bana göre. Bunun dışında yapılmış tüm Hero'lar zaten düşünülerek yapılmıştır.
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum takıma göre tank derim. Ama beni en çok uyuz edenler, Rammus ve Mordekaiser Armor kastılar mı, yatıracağım diye 3 adam heder oluyor.

Tank olarak, Galio ve Amumu.

Kişisel sıralamam;

1-Galio
2-Amumu
3-Garen
4-Mordekaiser

Üçten daha aşağıya inmek , handikap yaratıyor.

Mordekaiser'da Disable olmadığıdan, 4. Damage verebilir, ama o onun görevi değil. Hiçbir zaman MT olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı