LoL'de en kolay hangi şampiyon ile tek/çift üzerinden rank kasılır?

Şu anda Kai'Sa ve Samira aşırı güçlü midde oynamak istiyorsan illaki suikastçilerde bayağı güçlü. Orman için Dark'in ama suikastçı itemlerle oynamanı öneririm. Topta Kayle önerim.

Kite atamıyorum Kai'Sa ile, Samira aldığımda oynayamıyorum genelde SUP'tan dolayı sanırım.

Niçin Unlike attınız bilmiyorum ama eğer o karakterleri oynamayı seviyorsanız, mekanikleri zamanla oturur.
Yanlış anlamayın, en iyi oynadığım virşey bilmiyorum o yüzden.

Yanlış anlamayın, en iyi oynadığım virşey bilmiyorum o yüzden.
Sevmeniz ve o karakterle eğlenmeniz yeterli bence. Mekanik, oyun bilgisi, lig atlamak zamanla gelir diye düşünüyorum. Bu 2 ya da 3'ncü konu ve neden herkes bu kadar lig atlamak istiyor ? Eğlennenize baksanıza hocam, lig atlayınca madalya dağıtılmıyor. Kusura bakmayın, bu konu özelinde içimi dökmüş oldum 😀

Sevmeniz ve o karakterle eğlenmeniz yeterli bence. Mekanik, oyun bilgisi, lig atlamak zamanla gelir diye düşünüyorum. Bu 2 ya da 3'ncü konu ve neden herkes bu kadar lig atlamak istiyor? Eğlennenize baksanıza hocam, lig atlayınca madalya dağıtılmıyor. Kusura bakmayın, bu konu özelinde içimi dökmüş oldum 😀

Haklısınız, ancak troll gelmemesi için ben rank kasmak istiyorum, arkadaşımla girmek için mesela, maksimum gümüşe çıkabiliyorum sadece, oyunu 3 yıldır oynuyorum ancak oyun bilgim hiç gelişmedi :( item bilgimde kötü. Bana gerçekten bir koç lazım :D sizde haklısınız ama işte tank atlamam lazım. Golda ya da plata çıksam yeterli benim için o ranklarda durmak.

Normalde mainim Veigar'dı, sıktığı için, oynamıyorum artık, bronz gümüş arası sıkıştım. Kolay oynayabileceğim bir Hero lazım bana, maçı taşıtacak.

LoL kötü oyun kanser sil falan demeyin boşuma ban yersiniz.

Hocam LoL ne kadar oynarsan o kadar rank kasarsın mantığı var bence. Demir bronz falan çok kolay fakat Gümüş'te arkadaşın falan yoksa naneyi yiyorsunuz maalesef. Şu an arkadaşlar inat etti diye girdim ve kolaylaştırıyorlar her sene onu fark ettim dereceli de. Dereceli atmadığımdan hep bronzdum fakat size önerim sevdiğiniz karakteri oynayın. Kolay 1 seviyesinde, Garen Master Yuumi falan en kolay karakterler. Lux Morgana falan da var. Veigar bence çok iyi bir mid karakteri değil çok kırılgan.

Her lane için 3 karakter seç ve sürekli o karakterlerle oyna. Zamanla en çok rahat ettiğin ve en verimli oyununu oynadığın laneyi anlarsın. O lane ve seçtiğin 3 karakter dışına zorunda kalmadıkça çıkma. Şampiyonlar değil senin oyun bilgin, mekaniklerin ve mainin olan karakteri ne kadar iyi tanıdığın lig atlatır. Ara sıra da profesyonel oyuncuların maçlarını izleyip onlardan öğrenebilirsin örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam LoL ne kadar oynarsan o kadar rank kasarsın mantığı var bence. Demir bronz falan çok kolay fakat gümüş'te arkadaşın falan yoksa naneyi yiyorsunuz maalesef. Şu an arkadaşlar inat etti diye girdim ve kolaylaştırıyorlar her sene onu fark ettim dereceli de. Dereceli atmadığımdan hep bronzdum fakat size önerim sevdiğiniz karakteri oynayın. Kolay 1 seviyesinde, Garen Master Yuumi falan en kolay karakterler. Lux Morgana falan da var. Veigar bence çok iyi bir mid karakteri değil çok kırılgan.

Evet kırılgan ancak kasılırse tek skille tek atıyor herkese,

Her lane için 3 karakter seç ve sürekli o karakterlerle oyna. Zamanla en çok rahat ettiğin ve en verimli oyununu oynadığın laneyi anlarsın. O lane ve seçtiğin 3 karakter dışına zorunda kalmadıkça çıkma. Şampiyonlar değil senin oyun bilgin, mekaniklerin ve mainin olan karakteri ne kadar iyi tanıdığın lig atlatır. Ara sıra da profesyonel oyuncuların maçlarını izleyip onlardan öğrenebilirsin örnek olarak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oyun bilgisi ve mekanikleri öğrenemiyorum ben 3 yıldır oynamama rağmen, her lanede 3 şampiyonmu deneyeyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı