LoL'de en zor karakter nedir?

Yazılan karakterlerin neyi zor bilmiyorum bence alışma olarak Jayce. 2 adet formu olduğu için iyi el alışkanlığı istiyor ya da Elise da olabilir. Ama genel olarak nişancılar bir tık daha zor denilebilir. Oyun içinde konum alması, kırılgan olması vs. yüzünden. :D

Yazılan karakterlerin neyi zor bilmiyorum bence alışma olarak Jayce. 2 adet formu olduğu için iyi el alışkanlığı istiyor ya da Elise da olabilir. Ama genel olarak nişancılar bir tık daha zor denilebilir. Oyun içinde konum alması, kırılgan olması vs. yüzünden. :D
Nişancıların bir çoğu asiri kolay.
Cait, Xayah, Ashe, Jinx, Lucian, Vayne zor degil.

Kırılganlar ama yanında oyunda asiri etkili support karakterler var. Örneğin Lux, yanlışlık q atsan tutturursun Lux ile. Yada Soraka, sadece R.

Nişancıların birçoğu aşırı kolay.
Cait, Xayah, Ashe, Jinx, Lucian, Vayne zor degil.

Kırılganlar ama yanında oyunda aşırı etkili Support karakterler var. Örneğin Lux, yanlışlık Q atsan tutturursun Lux ile. ya da Soraka, sadece r.

Ben zorluğunu karakterin skilleri olarak görmedim yanlış anlamışsın. Nişancılara zor denebilir dedim onun da sebebini yazdım konumlanması, kırılgan olması dedim. TR serverındaki Support'ların troll olması, iyi bir şekilde yardımcı olamaması falan da eklenince gerçekten daha zor nişancılar diğer koridorlara kıyasla.

Azir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı