LoL'de en zor karakter nedir?

Master Yi böyle sert basmak lazım tuşa yoksa olmaz sert hünerli istekli sağ tuşa basmak gerek
( Koridordan koridora değişir sonuçta hepsinin yapması gereken şey farklı )

Burada denilen çoğu çar neredeyse kolay. İrelia'nın neresi zor acaba? Minyonları Q ile öldürmek mi zor (İrelia)? E veya R tutturmak mu zor (İrelia)? İlk levelde en kolay ilk kanı alan karakterlerden biri kendisi(İrelia). Katarina ise sadece bıçakları kontrol etmesi lazım. Yasuo ise Q yeteneğini ve E yeteneğini doğru kullansa sizi çok kolay ezebiliyor. Jayce o kadar zor değil bence, ara sıra Jayce oynarım ve E Q (uzakçı olduğu modunda E Q atmak veya Q E atmak) tutturmak zor değil. Jayce sadece erken oyunda pek güçlü değil, ilk 2 itemi bitirince çok fazla hasarı oluyor. Taliyah zor çar değil, W ve R'yi doğru atarsa çok kullanışlı bir karakter. Aphelios denildiği kadar zor bir çar değil, ben bi' ara Aphelios main yapmıştım ama sonradan sıktığı için oynamayı bıraktım. Aphelios'un sadece hangi silahı ne yaptığını bilseniz yeterlidir. Zaten genel olarak oyunda en zor lane ADC'dir.

Bana göre Azir,Orianna, Viktor, Au Sol tarzı karakterler zordur. Çünkü AD herolara karşı lanede çok geri kalıyorlar, ek olarak karşısına Galio, Kassadin ve Diana gelince laneden direkt düşüyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı