LoL'de feedledikten sonra hesap kapanır mı?

Bir şey olmaz. Güzelinden bir ceza yersin ama hesabın kapanmaz.
TR de 200 küsurlerdeyim ADC Veigar'ım 140 kdan fazladır :D
ADC Veigar görmeyen konuşuyor işte 140 kdan fazla + TR de 200 küsur sıralamadayım XD.
Ne yani bununla övünüyor musun? Sezon yeni başladığı için herhangi bir şampiyonda 10 maçı tamamlayan sıralamaya giriyor zaten. Mesela Naafiri, sezon yeni başladığı için ve şampiyon çok az oynandığı için 10 maç tamamlayan kişi, 10 maçın 10'unda da kaybedip 0/20 gitse bile TR sıralamasında 64. oluyor.

Keşke bozup 5dk bekleseydiniz, bir şey olmaz diyemem ancak perma yiyeceğinizi de sanmıyorum.

14 gün ceza yer ilk kez feedlemeye karar verdim nasıl bir şey merak etmiştim :D hesap 1 saat sonra 14 gün ban yedi feedlemeyin feedletmeyin düzgünce oynayin ^^

Maçı kazandılar merak etme kul haklık bir durum yok ama anlamadığım nokta şurası, adam göre göre sırf kendi egosunu tatmin edecek diye oynayacağım çarı banlıyor kul hakkına girip toxic olan biz oluyoruz çok komik bir durum :D
Maçı kazanmış olabilirler fakat kazanmak eğlenmek demek değildir. Biri sana ayıp etti diye geri kalan 3 kişinin oyununu mahvetmiş sayılıyorsun. Düşünsene bir top lane oyuncusunu çok iyi gidiyor 3/0 olmuş bakıyor alttaki adam 0/7 olmuş kule gitmiş mesela, adamın oyunu mahvoldu. Bu durumda toxic olan sizsiniz kusura bakmayın. O senin çarını banlayan adam sadece seni etkileyen bir şey yapmış, sen gidip 4 kişinin de oyununu mahvetmek üzerine bir şey yapmışsın. Neyse 14 gün ban yemişsin zaten, bir daha yapmazsın umarım.

TR de 200 küsurlerdeyim ADC Veigar'ım 140 kdan fazladır :D

Adam benim oynayacağım çarı bile bile banlıyorsa Win almak hakkı olmamalı çünkü oyun bana da zehir oldu not: Oyunu kazandılar bir süreden sonra salmadım oyunu.

ADC Veigar görmeyen konuşuyor işte 140 kdan fazla + TR de 200 küsur sıralamadayım xd.

Bu tipler diye hitap ediyosun fakat ben "o tiplerden" değilim yazımda da belirttim tek seferlik yaptığım bir şey diye neden herkes yanlış yeriyle okuyor yazılanları gözünü kullanın lütfen.

Maçı kazandılar merak etme kul haklık bir durum yok ama anlamadığım nokta şurası, adam göre göre sırf kendi egosunu tatmin edecek diye oynayacağım çarı banlıyor kul hakkına girip toxic olan biz oluyoruz çok komik bir durum :D

Kaç sıralama olduğun umurumda mı ki ayrıca gördüğüm her ADC Veigar bir işe yaramıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt hesabın kapanmaz. Bunu alışkanlık hâline getirirsen hesabın kalıcı olarak uzaklaştırılabiliyor ve 14 gün banınızı da yemişsiniz zaten. Bir daha yapacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca sıralamada övünüyorsunuz da TR sıralamasına girmek de marifet değil, onu da belirtmek istedim.

Kaç sıralama olduğun umurumda mı ki ayrıca gördüğüm her ADC Veigar bir işe yaramıyor.

Senin gördüğün ile benim yaptığım farklı şeyler dostum. Kendime güveniyorum ki ciddi mana da 24 seviye ADC çarları kasmış oyuncuları ne alırlarsa alsınlar diffliyorum. Hatta sana şöyle söyleyeyim top lane de Veigar oynamışlığım var Sett ve illaoya karşı :D

Direkt hesabın kapanmaz. Bunu alışkanlık hâline getirirsen hesabın kalıcı olarak uzaklaştırılabiliyor ve 14 gün banınızı da yemişsiniz zaten. Bir daha yapacağınızı düşünmüyorum. Ayrıca sıralamada övünüyorsunuz da TR sıralamasına girmek de marifet değil, onu da belirtmek istedim.

Övünmek istesem boy boy poster bastırırım sadece Veigar'ı ADC de oynadığımı belirtmek istedim.

Maçı kazanmış olabilirler fakat kazanmak eğlenmek demek değildir. Biri sana ayıp etti diye geri kalan 3 kişinin oyununu mahvetmiş sayılıyorsun. Düşünsene bir top lane oyuncusunu çok iyi gidiyor 3/0 olmuş bakıyor alttaki adam 0/7 olmuş kule gitmiş mesela, adamın oyunu mahvoldu. Bu durumda toxic olan sizsiniz kusura bakmayın. O senin çarını banlayan adam sadece seni etkileyen bir şey yapmış, sen gidip 4 kişinin de oyununu mahvetmek üzerine bir şey yapmışsın. Neyse 14 gün ban yemişsin zaten, bir daha yapmazsın umarım.

Evet sanırım haklısınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Veigar oynamak yetenek degilde oyun bilgisi ister. Çar stackten AP kas sonra da ulti tek at tarzı bir çar.
Düzenleme: 1M veigarı olan biri oyun bilgisi olan bir veigarla kafa kafaya gider demek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı