LoL'de FPS yüksek olmasına rağmen kasıyor

bkryldzi5

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceden hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Oyuna girdiğim an kare kare ilerliyor sanki FPS 3 ve oyun kare kare oynuyor ama oyun boyu böyle. 1 hafta önceye kadar böyle sorun ile karşılaşmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önceden hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Oyuna girdiğim an kare kare ilerliyor sanki FPS 3 ve oyun kare kare oynuyor ama oyun boyu böyle. 1 hafta önceye kadar böyle sorun ile karşılaşmadım.

Bende de aynı sorun var. FPS limiti sınırsız olmasına rağmen 75'e sabitleniyor. 100 FPS oluyor oyun takılıyor. Alt Tab atınca 56 FPS'e sabitleniyor. Ve bende de 1 hafta önce başladı, garip. Konuyu takipteyim.

ayarları en düşüğe çekiyorum yine aynı . Bu dediğim olay sadece lol de oluyor başka oyunlarda böyle olay yaşamadım internette bayağı araştırdım ama bunu çözümüne rastlamadım en son çare buraya yazdım
Optimasyondan olabilir oyuna yakın zamanda güncelleme geldi mi?

Güncelleme olmadan bir gün önce girdim yine aynıydı dün sanırım yeni güncelleme geldi bu gün yükledim yine aynı sorunla karşılaştım. Oyunu ayarlarını varsayılan ayarlara donderıyorum oyuna gırıyorum sıkıntı yok ıkıncı kez oyuna gırdıgımde yıne aynıo olay ıle karsılasıyorum oyun oynanmıyor.

Ayarlarda Dikey Senkronizasyon gibisinden bir şey var onu açıp deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı