LoL'de gerçekten kötü oynamaya başladım

Hocam elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalışıyorum. Ama adam çok yakında olduğundan dolayı'da iyi yapamıyorum fazla.

Hocam yeni hesap açın eliniz alışana kadar sadece farmlayın, birkaç haftaya farm yapmaya eliniz alışır main hesaba geçer aynı şekilde devam edersiniz.

Hocam yeni hesap açın eliniz alışana kadar sadece farmlayın, birkaç haftaya farm yapmaya eliniz alışır main hesaba geçer aynı şekilde devam edersiniz.
Hocam zaten yeni bir hesapta oynuyorum. EUW'ye geçmek için yeni hesap açtım.

Bugün jungle'da Kayn ile oynadım. Sıralı seçimdi ve 5/11 gittim. Hatalarıma Youtube'dan bakmaya karar verdim ve hatam şuydu. Yengeç'i kesmemem,ADC'de olan free killleri almamam ve Red Blue gibi golemlere zamanın'da gidememem. Başka hatalarımda varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam zaten yeni bir hesapta oynuyorum. EUW'ye geçmek için yeni hesap açtım.

Bugün Jungle'da Kayn ile oynadım. Sıralı seçimdi ve 5/11 gittim. Hatalarıma YouTube'dan bakmaya karar verdim ve hatam şuydu. Yengeç'i kesmemem, ADC'de olan Free killleri almamam ve Red Blue gibi golemlere zamanın'da gidememem. Başka hatalarımda varsa yazabilirsiniz.

Hocam kendinizi bu kadar kasmayın bence, bu sadece bir oyun ki o oyun da LoL. Yani bence TR de yeni hesap açın maçları taşıyana kadar bizim geleceğin demiri arkadaslarla oynayın 😅.

Hocam kendinizi bu kadar kasmayın bence, bu sadece bir oyun ki o oyun da LoL. Yani bence TR de yeni hesap açın maçları taşıyana kadar bizim geleceğin demiri arkadaslarla oynayın 😅.
Hocam TR serverında benim travmam var. Her maça girdiğimde bana küfür edilir diye korkuyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı