LoL'de hangi karakter oynanmalı?

6300 mavin olduğunda tüm karakterleri satın alıp özel oyun kurup 9 bot ile dene sonra iade edip tüm Hero'ları denemiş olana kadar devam et. Bir karaktere alışmak için kendi tarafında 2 bot karşı tarafta ise 5 tane orta seviye bot koy ben yeni oynadığım Hero'lara öyle alışıyorum ama çok yeni isen 5'e 5 yap.

İzledim ama karaktere karar veremedim
Ben yakından vuran, hızlı, taktiksel ve 2 kişi olan yerden gidebilecek bir Hero arıyorum
Maalesef bota o istediğin çar olmaz. Bot Lane dediğimiz koridora Ad Carry dediğimiz uzaktan vuran nişancı karakterler ve onun bakıcılığını yapmak için bir support gider. Support dediğimiz çarlar da nişancısını ya hasarı göğüsleyerek (bkz. Alistar, Nautilus) ya da kalkan ve can verme gibi işlevsel eylemleri yerine getirerek korur (bkz. Janna, Soraka).

İzledim ama karaktere karar veremedim
Ben yakından vuran, hızlı, taktiksel ve 2 kişi olan yerden gidebilecek bir Hero arıyorum
2 kişi olan yerde hızlı, taktiksel ve yakından vuran bir karakter yok maalesef. Var fakat destek rolünde var ve seveceğini zannetmiyorum. 2 kişi gidilen yerde menzilli karakterler oynanıyor.

6300 mavin olduğunda tüm karakterleri satın alıp özel oyun kurup 9 bot ile dene sonra iade edip tüm Hero'ları denemiş olana kadar devam et. Bir karaktere alışmak için kendi tarafında 2 bot karşı tarafta ise 5 tane orta seviye bot koy ben yeni oynadığım Hero'lara öyle alışıyorum ama çok yeni isen 5'e 5 yap.
Yalnızca 3 iade hakkı var, bu taktik tutmaz 😀
Yeni başladıysan eğer üst koridor ile alışabilirsin, Garen, Sett, Mordekaiser, Volibear, Jax sana uygun olur, elin alışır ve oyunda tecrübe kazanırsın.

Yalnızca 3 iade hakkı var, bu taktik tutmaz 😀
Yeni başladıysan eğer üst koridor ile alışabilirsin, Garen, Sett, Mordekaiser, Volibear, Jax sana uygun olur, elin alışır ve oyunda tecrübe kazanırsın.

6300 özüm olduğunda denemiştim bunu. Alıştırma veya özel oyun kurup botlarla oynayınca yani başka insanlarla oynamadıkça mı desem iade edebiliyorsun. 3 hak olan normal oyunda kullanmana rağmen verilen iade hakkı.

Geri
Yukarı