LOL'de Hero seçimi

Alakası bile yok. Riot ban sistemi çok aktif çalışıyor hocam. Sen biraz sallamışsın. Arkadaş normal ya da dereceli diye belirtmemiş. Burada bire direk toxic atmışsınız adama.

Dia 4 oldugunuzu da düşünmüyorum. Hiç bir arkadaşım bu şekilde bir üsluba sahip değil. Oyunda lig atlayamıyor oluşunuzun en büyük sebebi bu arkadaşa bile yaptığınız üslup. Riot direk uzaklaştırma vermez. Siz her oyun küfür hakaret ediyorsanız; bu rapor istatistiklerini toplar ve ona göre ceza verir. Steam VAC olsun, Riot tarzı oyunlar olsun, hiç bir zaman user'ını ayırmaz boş beleş ban atmaz ya da ceza vermez.

Dora Özsoy arkadaşımızın Riot ofisinde ban sistemini incelediği bir video mevcut. Oradan neden ban yediğini öğrenebilirsin. :)

Neye inanmak istersen ona inanmakta özgürsün. Ben West'te de TR'de de Diamond eloda oynadım şu son iki sezon ki kadar rezil bir durum görmedim. İnanıp inanmaman da umurumda değil ama durum kesinlikle böyle. Riotunda umurunda değilsiniz. Git gümüş oynayanlara sor bakalım küfür olmayan bir tane tek bir tane maç var mı? Onuda geç öyle berbat durumdaki eşleşmeler geçen aydı MagiFelix 0'dan hesap kasmaya kalktı westte twitch'te yayınlar açıyor bu adam Fnatic'in yedek midi bu canlı yayında sonunda vazgeçti hesabı kasmaktan bıraktı. Bu adamın West Chellenger'da 4 hesabı var. Neyse neye inanmak isterseneniz ona inanın. Zaten bilmeyen insanlar yüzden bıraktık oyunu yine burada gelmiş bu insanlara cevap yazıyorum bende de hata var. Hadi iyi akşamlar size.

Aslında hangisinde daha iyi olduğuma karar veremiyorum ama sanırım ap.
oyunu taşımak istiyorsan ap champlerden,
-syndra
-xerath
-velkoz
-ziggs kullanmanı öneririm. 4 heronunda ultileri çok kuvvetlidir. assassin herolara karşı zayıf olsalarda alıştıkça taşıma potansiyelin yüksek olan herolar. tabi ki sadece eğlenmek için oynuyorsan, daha çok assassin karakterlere yönelmen gerek. fakat elolar yükseldikçe oyunu taşıyan herolar genelde menzili olan ap ve ad carrylerdir. late oyunda sizi çok rahat kesen bir talon veya fizz vs. oyundan düşecektir.

istediğin özelliklere pek uymuyor ama ben rengar yada kayn oynamanı tercih ediyorum özellikle rengarda iyi oynayıp kasılırsan direk tek atarsın kayn da da aynı şekilde ama menzilli şampiyon istiyorsan ve hasarı yüksek olsun diyosan xayah ve lucian iyi seçim olacağını düşünüyorum

Bir süredir LOL oynuyorum fakat gerçekten çok kötüyüm. Belki bunun sebebi oynama tarzıma uygun karakter seçemememdir diye düşündüm.
Uzaktan atış yapabilen, ultisi kuvvetli, tek seferde birden çok minyon kesebilen, görünüşü kötü olmayan bir Hero arıyorum.
Sanırım şimdilik tarzıma en iyi Neeko uyuyor. Bu maddelere kabaca sahip olan karakterleri önerebilir misiniz?
Renekton Mordekaiser güzel karakterler.

Bir süredir LOL oynuyorum fakat gerçekten çok kötüyüm. Belki bunun sebebi oynama tarzıma uygun karakter seçemememdir diye düşündüm.
Uzaktan atış yapabilen, ultisi kuvvetli, tek seferde birden çok minyon kesebilen, görünüşü kötü olmayan bir Hero arıyorum.
Sanırım şimdilik tarzıma en iyi Neeko uyuyor. Bu maddelere kabaca sahip olan karakterleri önerebilir misiniz?
*Linç yemek istemiyorum* Görünüşünün güzelliği öznel yargıdır ama Jhin oynayabilirsiniz sanırım.

Geri
Yukarı