LoL'de hesabın perma ban yemesi

Hocam perma öncesi 14 günlük bir askıya alınma süreci oluyor daha sonrasında perma ceza veriliyor desteğe yazıp bu durum hakkında bilgi edinebilirsin bir yanlışlık olmuş olabilir.:)
Dediğim gibi hesabım çalındı diye ticket attığım için hesabımı güvenlik için dondurmuşlar. Bir sonraki ticketıma cevap geldiğinde hesabımı geri alacağım yani :)

Dediğim gibi hesabım çalındı diye ticket attığım için hesabımı güvenlik için dondurmuşlar. Bir sonraki ticketıma cevap geldiğinde hesabımı geri alacağım yani :)

Umarım alabilirsiniz hocam sizin hesap sahibi olduğunuzu doğrulamanız için size sorular soracaklardır dikkate alarak ve doğru şekilde doldurmalısınız.

Herkes 14 günlük bandan sonra perma atılıyor demişler. Eğer 14 günlük banınız bittiğinde takdir seviyenizi 2 ya da 3'e çıkartabilirseniz sadece sohbet cezası bile alabilirmişsiniz. Bunu bana LoL sunucusundaki bir yetkili söyledi.

Perma ban alıyorsunuz. Konum da vardı hatta. Bu yüzden oyunda kullanıcılara verdiğiniz takdirler çok önemli. Kötü oynayan da olsa ben her el takdir veriyorum.

Teşekkürler hocam taksit taksit soruyorum üzgünüm fakat bunun için belli bir süre var mı yoksa tekrar ceza yiyene kadar mı çıkartılması gerekiyor ağır bir ceza almamak için. Ayrıca sizi eklemeyi isterim bana kullanıcı adınızı bahşeder misiniz efendim :)

Teşekkürler hocam taksit taksit soruyorum üzgünüm fakat bunun için belli bir süre var mı yoksa tekrar ceza yiyene kadar mı çıkartılması gerekiyor ağır bir ceza almamak için. Ayrıca sizi eklemeyi isterim bana kullanıcı adınızı bahşeder misiniz efendim :)

Bana 3.Seviyeye çıkana kadar dikkatli olmam söylendi. Yani kuralları çiğnemeden 3.seviyeye kadar oynamalıymışım. 2.Seviyede ne oluyor inanın ben de bilmiyorum. Sadece 3.Seviyeye çıktığınızda aldığımız cezanın ban değil sadece sohbet cezası bile olabileceğini söylemişlerdi. Kullanıcı adı konusunda kişisel algılamayın ama arkadaş listemde sadece 1-2 kişi var onlar da oyuna ilk başladığım zamandan beri oynadığım tanıdıklar.

Bana 3.seviyeye çıkana kadar dikkatli olmam söylendi. Yani kuralları çiğnemeden 3.seviyeye kadar oynamalıymışım. 2.seviyede ne oluyor inanın ben de bilmiyorum. Sadece 3.seviyeye çıktığınızda aldığımız cezanın ban değil sadece sohbet cezası bile olabileceğini söylemişlerdi. Kullanıcı adı konusunda kişisel algılamayın ama arkadaş listemde sadece 1-2 kişi var onlar da oyuna ilk başladığım zamandan beri oynadığım tanıdıklar.

Teşekkürler hocam <3

Yeni konular

Geri
Yukarı