LoL'de hesabın perma ban yemesi

Laksed

Hectopat
Dün hesabımın çalındıktan sonra çalan kişinin hesapta perma ban yediğini, ve hesabın çalındığını kanıtlarsam geri açıp açamayacağımı sormuştum. Bugün hesaba girdiğimde 20 Aralık 2020'ye kadar uzaklaştırıldı yazdığını fark ettim. Perma yiyen başka bir hesabıma girdiğimde onda direkt kalıcı olarak uzaklaştırıldı yazdığını gördüm. Yani bu hesabım perma ban yemedi demek mi? Neden geçmiş bir tarih yazıyor?

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-04_125525.png
    resim_2021-06-04_125525.png
    118,7 KB · Görüntüleme: 239
Son düzenleyen: Moderatör:
Dün hesabımın çalındıktan sonra çalan kişinin hesapta perma ban yediğini, ve hesabın çalındığını kanıtlarsam geri açıp açamayacağımı sormuştum. Bugün hesaba girdiğimde 20 Aralık 2020'ye kadar uzaklaştırıldı yazdığını fark ettim. Perma yiyen başka bir hesabıma girdiğimde onda direkt kalıcı olarak uzaklaştırıldı yazdığını gördüm. Yani bu hesabım perma ban yemedi demek mi? Neden geçmiş bir tarih yazıyor?

20 Aralık 2020 derken? 2021'deyiz. Galiba dikkat etmeden yazdılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
20 Aralık 2020 derken? 2021'deyiz. Galiba dikkat etmeden yazdılar.

Ben de belki 2021 Aralık'ı kastetmişlerdir dedim fakat LoL'de 6 ay ban gibi bir ban süresi yok. 14 gün ban sonrası kalıcı atıyorlar direkt. O yüzden garip geldi. Belki de benim hesap çalındı ticketımdan sonra hesabı dondurmuşlardır falan diyeceğim de bilmiyorum.

Destekle iletişime geç neden yanlış tarih olduğunu sor asıl olması gereken tarihi sor.

Desteğe ticket attım. Fakat dayanamadığım için 1 gün bekleyemeden sizlere sormak istedim.

Bende perma yedim hiçbir şekilde kaldırmıyorlar.
Permamı yedim onu bile bilmiyorum ki işte. Orda kalıcı olarak uzaklaştırıldı yazsa tamam perma yedim dicem. Çalındığını kanıtlamaya çalışıcam açsınlar diye fakat 20 Aralık 2020 diyor.

Harbiden çözüm bu galiba :D

Deniyim bi valla :D
Hesap sahibi veya hesap sahipliği iddia edip (hesapla ilgili bazı bilgileri teyit ettiren kişi) hesabı, hesap sahibi ortaya çıkana kadar dondurtabilir.
Şimdi böyle bir bilgi buldum. Benim attığım ticket yüzünden hesap dondurulmuş olabilir belki.

Permamı yedim onu bile bilmiyorum ki işte. Orada kalıcı olarak uzaklaştırıldı yazsa tamam perma yedim diyeceğim. Çalındığını kanıtlamaya çalışacağım açsınlar diye fakat 20 Aralık 2020 diyor.

Harbiden çözüm bu galiba :D

Deneyeyim bir vallahi :D
Hesap sahibi veya hesap sahipliği iddia edip (hesapla ilgili bazı bilgileri teyit ettiren kişi) hesabı, hesap sahibi ortaya çıkana kadar dondurtabilir.
Şimdi böyle bir bilgi buldum. Benim attığım ticket yüzünden hesap dondurulmuş olabilir belki.

Evet attığınız ticket yüzünden hesap dondurulmuş orada yazan tarih belki hesabın oluşturulduğu tarih olabilir. Bir başka forumda kişi hesap satın almış, hesaba bağlı numara ona ait olmadığı için ticket açmış ve senin yaşadığın sorunun aynısını o da yaşamış fakat onda 2014 yazıyor bu gösterilen tarih hesabı oluşturduğunuz tarih olmasın?

Evet attığınız ticket yüzünden hesap dondurulmuş orada yazan tarih belki hesabın oluşturulduğu tarih olabilir. Bir başka forumda kişi hesap satın almış, hesaba bağlı numara ona ait olmadığı için ticket açmış ve senin yaşadığın sorunun aynısını o da yaşamış fakat onda 2014 yazıyor bu gösterilen tarih hesabı oluşturduğunuz tarih olmasın?
Yok hayır hesap 2012'de oluşturuldu. Bana en son ban yeme tarihi gibi geldi çünkü yanlış hatırlamıyosam aralık civari bi 14 gün ban yemiştim. Ama sadece tahmin.

Hocam perma öncesi 14 günlük bir askıya alınma süreci oluyor daha sonrasında perma ceza veriliyor desteğe yazıp bu durum hakkında bilgi edinebilirsin bir yanlışlık olmuş olabilir.:)

Geri
Yukarı